2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842030 بازدید | 670570 پست
شما گونال پیدانکردی؟

نه عزیزم پیدا نکردم

بیمه ات فرق داره؟ تکمیلی هستی؟ چ خوب ک این قیمت شده

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
اره منم همچین فکری کردم اما ۱۲ تا تشکیل شد که بعد از پی جی اس سه تاشو امروز انتقال دادن دوتاشو فریز ...

ایشالا که به سلامتی این ۱۴ روز رو بگذرونی و با خبرای خوب بیای تا خوشحالمون کنی

منم زنگ زدم برای تشکیل پرونده برای فردا وقت دادن 

ویزیت اول هم با خود خانم دکتر شاکری هست یا ماماها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حداقل از ٣ ماه قبل  پودر اينوفوليك يا   Myo-Inositol روزي ٤ گرم ( دو تا ٢ گرم صبح و ش ...

مرسی عزیزم

بعید میدونم بعضیاش اینجا گیر بیاد

اماباز ممنون😘

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2731
عزیزم راحت باش گلی جالبه به ما تو رویان تو یه برگه اینو گفته بودن، بین 3تا 5 روز یعنی حداقل 72 ساعت ...

یعنی با این شرایط نمیشه دیگه کاری کرد؟ اخه کمتر از ۷۲ ساعت مونده به پانکچرم؟پنج شنبه صبح پانکچر دارم

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
نه عزیزم پیدا نکردم بیمه ات فرق داره؟ تکمیلی هستی؟ چ خوب ک این قیمت شده

اره نیرومسلح مکمل داره هزینه هاش کمتره تکمیلی هم داره مانگرفتیم اگه تا اون موقع طول کشید با منفی شدم تکمیلی میکنم‌میگن هزینه هاش خیلی کمتره.

ایناچون ایرانی بودن ارزون شد اکه خارجی باشه بیمه ما قبول نمیکنه کلا

یا رب العالمین
شرمنده گلم نمیدونم 🙈 انشالله نتیجه مثبت میگیری همون بار اول

فداتشم ان شاالله که باخبرای خوب بارداری بیای و خوشحالمون کنی

2740
عزیزم راحت باش گلی جالبه به ما تو رویان تو یه برگه اینو گفته بودن، بین 3تا 5 روز یعنی حداقل 72 ساعت ...

زینب جان میشه این آزمایش کرونای منو یه نگاه بکنی؟

اینم بقیه اش

عزیزم دیگه چیزی نمونده گل دختری رو بغل بگیری..ماشاء الله 😍😍😍 به سلامتی و دل خوش ان شاء الله .حساب ...

سلام ساراجان،  ممنونم عزیزم،  خدا بچه هاتونو براتون حفظ کنه،  خیلی محبت دارید،  به پسرتون شیر میدید منو دعاکنید زایمانم راحت باشه استرس دارم

سینال اف را چقدر اب بریزم توش؟بعدش کشیدنش توسرنگ طول میکشه؟خراب نمیشه اگه اماده کردنش طول کشید؟هواکی ...

بستگی داره بهتون گفته باشن دز مصرفی چقدر باشه،  برای منو دقیق تو کاغذ نوشتن دادن بهم چون دز مصرفی هر کس بنا به ذخیره تخمدانش فرق داره،،،  ببینید به من گفته بودن روزانه دوتا آمپول سینال که یعنی دوتا پودر و یک آب، یعنی همیشه یه آب اضافه میموند و دوتا پودر با یه آب تزریق میکردم،،،  در حالت اینکه خیلی آروم هم بخواید پودر حل کنید کلا شاید ۵ یا ۶ دقیقه زمان ببره که نگران نباشید خراب نمیشه با آرامش و دقت سرنگ آماده کنید،  آخرشم مثل این تزریقاتی ها بگیرید سرسرنگ بگیرید بالا دوتا با انگشت تق بزنید و یکم هواگیری کنید فقط همش نریزید بیرون هدر بره تاثیرش کم بشه،،،  و اینکه اگه یه کوچولو هوا هم موند اصلا نگران نشید چون اینا زیر جلدی هستن هوا هم داشته باشه مشکلی نداره عضلانی ها و تو رگ ها باید هواگیری دقیق بشن. 

الان انوکسا هم دقیقا زیر جلدی هست و سرنگش از این آماده ها هست تو بروشورش نوشته هواگیری نشه ولی ما یکم هواگیری میکنیم سینال هم مثل همینه

2706