2733
2734

تو رو خدا ببخشین میخواستم بیاین داخل تاپیک🥲

بچه ها کسی هست که با فامیلی که قبلا نزدیک ترین بود بهش، قطع رابطه کرده باشه؟

میخوام با خانواده ی پدری قطع رابطه کنم. با اینکه هر روز به هم سر میزدیم و خیلی نزدیک بودیم، یه چیزی ازشون دیدم که غیر قابل بخششه. چجوری این کارو کنم؟

راستش سوالم اینه این قطع رابطه رو وقتی بقیه میفهمن بده؟ نقل مجلسشون میشیو هر کس قضاوتت میکنه یا وقتی اتفاقی دیدیشون حس خوبی ندارید از دیدن هم، برخورد چجوری باشه؟

لازم نی مستقيم قطع بکنی مثلا هفته ای یکبار برو همینجوری کم کم قطع کن نه یکهویی

میشه واسه شفای مامانم و و ازدواجم با نامزدم اول اسمش mهست و اول اسم خودمH سه حمد بفرستید؟❤️خیلی محتاج دعاهاتون هستم😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه بستگی به اتفاق داره 

دور از جون تجاوز باشه بله به راحتی قطع رابطه میکنم و اصلا نگران قضاوت بقیه هم نیستم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731

چرا نگران قضاوت بقیه هستی؟!

خودت در الویت باش 

هر کسی هم پرسید صرفا از روی کنجکاوی میپرسه بهتر بگی ممنون میشم تو مسایل خصوصیم دخالت نکنید

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

دیگه نرپو اگر دیدیشون روتو کن اونور یا با جدیت و اخم نگاه کنه یا کلا بی توجهی بنظرم بهتره

عضو گروه قد بلندا شدم 😂👈https://www.ninisite.com/discussion/topic/11223900/%d9%85%d8%a7-%d9%82%d8%af%d8%a8%d9%84%d9%86%d8%af%d8%a7?page=1
دور از جون بی احترامی بزرگی ازشون دیدم

فقط مطمئن شو چون میگید باهاش همیشه رابطه داشتید و ایشون بی احترامی بزرگی کرده ،گاهی احساسات غالب میشن و ادم حرف نادرستی میزنه 

به نظر من قطع ارتباط تو این موارد بدترین انتخابه 

چون من همیشه معتقدم وقتی با یکی خوبیم و یه دیوار از خوبیاش برای خودمون ساختیم با اولین اشتباه نباید تمام دیوار و خراب کرد، فقط یه اجر برداریم 

بالاخره تو هر رابطه ای وقتی صمیمیت بیشتره دلخوری ها هم بیشتر میشه و کاملا طبیعی 

مهم اینه بتونیم تصمیم درست و بگیریم و بعداً پشیمون نشیم