2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864635 بازدید | 672330 پست
عزیزم اگه منظورت سینال اف هست من همسرم برام تزریق میکرد،  دوتا پودر بعلاوه یک آب بعد دور ناف به ...

سینال اف را چقدر اب بریزم توش؟بعدش کشیدنش توسرنگ طول میکشه؟خراب نمیشه اگه اماده کردنش طول کشید؟هواکیری میخواد؟

یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خ‍انما یکی که سینال زده میشه برام‌توضیح بده؟ چقدر اب مقطر بریزم؟ هواشو باید بگیرم؟ 

اگه از این پودر و آبی هاست که اول آب بکش تو سرنگ بعد با اون سوزن بزرگ قاطی مودرش کن یواش و به صورت دورانی قاطیش کن و دوباره بکش تو سرنگ بعد سر سوزن رو عوض کن اونی که کوتاهه بزار هواشو بگیر و تزریق کن.  من برا پانکچرم گونال بعد از سونو دومم پن گیر نیومد پودر و آب گرفتم همین طور تزریق کردم. روش تزریق هم به فاصله چهار انگشت از سمت چپ یا راست ناف تمیز کن با الکل و نیشگون بگیر و یواش به صورت ۹۰ درجه تزریق کن.بعد از تزریق هم تا ده بشمار بعد دربیار

خدایا ممنون بخاطر هدیه قشنگت
2731
چقدر اب بکشم تو سرنگ؟دوتاپودر ۷۵ باید بزنم

مگه آبش چقدره؟ خب یه آب و دو پودره حتما یا دو تا آب و دو پودر .آبش اندازه  پودره دیگه. مگه برا شما اندازه شیشه آبش چقدره؟

مگه آبش چقدره؟ خب یه آب و دو پودره حتما یا دو تا آب و دو پودر .آبش اندازه  پودره دیگه. مگه برا ...

دکتر که فقط پودرا نوشته بود داروخونه هم هیچی دیکه نداد .بعد دیدم چجوری بزنم رفتم یه داروخونه دیگه اب مقطر گرفتم ولی تو تزریقات دیدم همه ابشو که نریخت یکم ریخت سوال هم کردم حوصله نداشت درست جواب نمیداد هردوجاکه رفتم اینجوربودن

یا رب العالمین
ببخشید عزیزم فضولی میکنم شما همسرت کلا بچه نمیخواد ؟ یا بخاطر ای وی اف  سختشه مثلا اکه طبیعی با ...

خواهش میکنم عزیزم والا از سال ۹۱ که ازدواج کردیم همش میگفت بچه نمیخوام و بهونه میاورد به هیچ صراطی  راضی نمیشد تا که پارسال من تو تخمدونم یه توده درآومد که دکتراگفتن بدخیم هست با چه استرس و عذابی رفتم زیر عمل که خداروشکر بعد آزمایش گفتن خوش خیم بوده که بعدش دید انقدر ناراحتم راضی شد اقدام کنیم یعنی از تیر پارسال ولی اصلا همکاری نداشت تو روزایی که باید اقدام میکردیم بهونه میاورد کلا داستان داشتیم بعد چند ماه اقدام رفتیم آزمایش که گفتن تحرکش پایین هست سه دوره فرتیل پلاس خورد اونم چه خوردنی یه وقت حرفمون میشد یه ماه نمی خورد یعنی یه کارایی میکرد که نگو آزمایش منم ذخیرم یک و خورده ای بود دکترای کرج گفتن تو مشکل نداری چون بدون دارو همیشه فولی غالب داشتم بعدش خواهرم گفت فرصت ازدست نده برو مرکز این با تو همکاری نمی کنه که رفتیم بهمن آزمایش همسرم بد نبود مورفو۳ و تحرک ۴۰ بود ولی آزمایش ذخیره من اونجا 0/۶ بود که گفتن آی وی اف بشی بهتره البته دکتر نصر گفت با این ذخیره آی وی اف جواب نمیده ولی شکر خدا خوب جواب داد دکترم میگفت معجزه بوده.

ببخشید که انقدر طولانی شد.الانم موندم دوباره چجوری میخوام راضی کنم بیاد انتقال. 

بعد انتقال منفیم هم پریودام بهم ریخته اون ماه سه چهار روز لک بینی و درد شدید داشتم بعدش پریود شدم اونم دو روز این ماهم امروز ۲۸ هست اگه لک بینی ماه پیشو حساب کنم ولی نه درد دارم نه لک دیشب بی بی زدم هاله انداخت البته دیر ولی صبح گذاشتم هیچ هاله ای ننداخت. 

دعا کنید برام واقعا تنهایی سخته وقتی منفی میشی نمی تونی گریه کنی سخته 

خدایا شکرت
دکتر که فقط پودرا نوشته بود داروخونه هم هیچی دیکه نداد .بعد دیدم چجوری بزنم رفتم یه داروخونه دیگه اب ...

ببین برا من دو پودر و دو آب بود اما دکتر بهم گفته بود یه آب و دو پودر بزنم برا من احساس میکنم یه سرنگ بود با دو تا سوزن یکی بزرگ یکی هم کوچیک مثل این سوزنای انسولین. با اون بزرگه اول اب رو وارد پودر اولی کردم قاطی کردم کشیدم تو سرنگ دوباره وارد پودر دومی کردم قاطی کردم بعد کشیدم تو سرنگ دوباره و سر سرنگ رو عوض کردم و اون سوزن انسولین رو گذاشتم هواگیری کردم و بعدم تزریق.

ببین برا من دو پودر و دو آب بود اما دکتر بهم گفته بود یه آب و دو پودر بزنم برا من احساس میکنم یه سرن ...

من نگفت چجور بزن گفتم همزمان گفت اره.ولی اب و سرنگ را داروخونه نداد بعدکه یادم اومد یجادیگه خریدم.

شماهم این اب مقطر کوچولوهابود؟

یا رب العالمین
عزیزم 🥺 انشاالله خدا همسرت رو به راه راست هدایت کنه اخه چرا تنهات میزاره 😔 میدونم سختته عزیزم در ...

ممنون عزیزم.

فکر کنم خودش به مامانش گفته ولی از هیچکس حرف شنوی نداره الانم بهونه اش این شده باید مادرت تو این چند سال میومد میگفت بچه دار شید سنتون داره میره بالا بهش میگم مگه من نمیگفتم حرف منو گوش نمی کردی مامانم میومد چی میگفت.

والا میگن سنت بالاس و ذخیرت کم ۳۷ سالمه و ذخیرم ۰/۶ هست البته آزمایش همسرم هم خیلی عالی نیست مورفو۳ و تحرک ۴۰ تازه آزمایش که دی ماه داده بعد مصرف سه دوره فرتیل پلاس و مکمل.کلا برا اقدام طبیعی هم همکاری نداره وگرنه شاید طبیعی اصلا بچه دار میشدیم الان این ماه فقط سه بار رابطه داشتیم شب ۱۱ و روز۱۵ و ۲۵ پریودی نمیدونم دیگه چکار کنم.

خدایا شکرت
2706