2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865157 بازدید | 672337 پست
عزیزم به اندازه یک میلی که روی سرنگت درجه بندی شده از آب مقطرت آب بکش، آب مقطر منم پلاستیکی بود

ببین روسرنگ درجه هاش ۱۰  ۲۰  ۳۰   هست تا ۱۰۰ .تا ۱۰۰ بکشم یا کمتر؟سرنگم یه میل هست

یا رب العالمین
هرچی می خواستم عکس درجه بندی سرنگ رو برات بفرستم که بهتر متوجه شی عکسه نمی دونم چرا نمیاد.

ممنون .

سرنگ یه میل هست .پس یه میل بکشم بریزم تو پودر و تکون بدم بکشم وبریزم تو پودر بعدی بعد هواشو بگیرم وتزریق کنم درسته؟

بازومو بگیرم دودست وبزنم مثل ناف یا همینجوری بزنم توش؟

دوتاپودر ویه میل اب بعد تو سرنگ یه میل جامیشه؟

یا رب العالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خودم مشکلی ندارم مشکل از طرف همسرمه تعداد و تحرک و مورفو پایینه منم قراره پنج شنبه پانکچر شم امر ...

سلام عزیزم انشالله کلی جنین تپل 

کجا میرید دکترتون کیه

خدایا میشه به فرشته هام داداش بدی
2731
یا خدا یعنی میشه لیلا جونم 

فکر نکنم از مال من بعیدتر باشه. برای خدا هیچ کاری نداره. تورو خدا مثبت شدی منشنم کنیا. کلی برات ذوق میکنیم. مخصوصا اینکه امروز دوباره گفتی همسرت همراه نیست، فکر کنم همه برات حسابی دعا کردن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
الان برگه ای که شرایط ای وی اف رو نوشته بودن و بهمون دادن خوندم نوشته ۳۶ ساعت قبل از پانکچر نزدیکی د ...

آها باشه پس منم همون ۳۶ ساعت قبلش...😋

راستی برا من hcgنداد بجاش آمپول اوویترل اگه اشتباه نگفته باشم داده که فردا ساعت ۱۰ شب بزنم همون اثر hcgرو داره؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
ان شالله بسلامتی با یه خروار جنین عالی  میشه بگید قبل پانکچر آزمایش کرونا دادی؟!در ضمن کدوم مر ...

گلم من انتقال دادم روز شنبه 😅 نه تست کرونا ندادیم من بندرعباسم کلینیک نازایی دکتر  زهرا خشاوی

خدایا خودت مواظبش باش
آها باشه پس منم همون ۳۶ ساعت قبلش...😋 راستی برا من hcgنداد بجاش آمپول اوویترل اگه اشتباه نگفته باش ...

شرمنده گلم نمیدونم 🙈

انشالله نتیجه مثبت میگیری همون بار اول

خدایا خودت مواظبش باش
گلم من انتقال دادم روز شنبه 😅 نه تست کرونا ندادیم من بندرعباسم کلینیک نازایی دکتر  زهرا خشاوی

چرانگفتن تست بدین؟دکترم گفت هردفعه خودم وشوهرم تست بدیم بنظر شوهرم اصلا ضرورتی نداره تست بده

یا رب العالمین
2706