2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865066 بازدید | 672335 پست
آهان ممنون عزیزم از پاسخت فقط من یه بار تو همین تاپیک دیدم انگار می گفتن سه روز قبلش بهتره باشه ولی ...

من  سونو شدم بعد بهم امپول HCG داد واسه آزاد سازی  گفت ساعت ۸ شب بزن و نزدیکی داشته باش و گفت ۳۶ ساعت دیگه که میشه ۶ صبح فلان روز بیمارستان باش واسه پانکچر 

خدایا خودت مواظبش باش
بله برای منم همینطوره میگم ستروتایدو شما خودت میزدی؟ بعد این آمپول برای چیه؟

من شوهرم تزریق میکرد برام زیر جلدی تو بازو  دیگه نرفتم تزریقاتی حالم از تزریقاتی رفتن بهم میخورد چون روز یکی HMG عضلانی باید میزدم 😅

سیتروتاید فکر کنم باعث میشه عملکرد تخمدان متوقف بشه برای جلوگیری از هایپر شدن 

خدایا خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آهان ممنون عزیزم از پاسخت فقط من یه بار تو همین تاپیک دیدم انگار می گفتن سه روز قبلش بهتره باشه ولی ...

الان برگه ای که شرایط ای وی اف رو نوشته بودن و بهمون دادن خوندم نوشته ۳۶ ساعت قبل از پانکچر نزدیکی داشته باشید

خدایا خودت مواظبش باش
2731
عزیزم خیلیا ترشح ولکه بینی دارن اگه خدا بخواد میشه  توکل بخدااا ایشالا خودش بهترینارو برات میخو ...

ان شاءالله که قسمت اونم میشه آره درک میکنم حالتو منم همش فکر میکنم اطرافیان فکر میکنن ناراحت میشم اگه بفهمم باردارن این اذیت کننده اس ان شاءالله که خدا روزی همه کنه اولاد سالم و صالح

خدایا شکرت
الان برگه ای که شرایط ای وی اف رو نوشته بودن و بهمون دادن خوندم نوشته ۳۶ ساعت قبل از پانکچر نزدیکی د ...

ان شالله بسلامتی با یه خروار جنین عالی 

میشه بگید قبل پانکچر آزمایش کرونا دادی؟!در ضمن کدوم مرکز میری ببخشید 😁🤗🙏🤗🙏

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
دوستای خوب سلام.من دارم روزی دوتا پروژسترون میزنم.داغونم از درد و سفت شدن محل تزریق.مرتب هم با کیسه ...

سلام عزیزم منم مشکل شمارو داشتم و از درد نمیتونستم بشینم منم کیسته اب گرم میزاشتم و بدتر میشد ولی یه نفر بهم گفت بعد از تزریق یخ بزار جای امپولت خوب میشه منم امتحان کردم و واقعاااا تاثیر داشت هر سری از مطب میومدم تا نیم ساعت یخ میزاشتم خیلی خوب بود دیگه مثل قبل نبود شمام امتحان من گرم اصلا نزار فقط یخ

@زینبی_بابا   سلام من دو روز علایم بدن درد دارم امروز حس میکنم تب دارم اگر کرونا بگیرم وضعیتم تا چند روزه دیگه خوب میشه الان ال دی میخورم ۸تاش مونده گفت پری شدی بیا برای داروها ولی میترسم واقعا کرونا داشته باشم تاروز پانکچر خوب نشم همه کارام میره رو هوا چیکار کنم الانم از پنج شنبه خودمو قرنطینه کردم میترسم شوهرمم بگیره 😔😳لعنت بر کرونا 

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
سلام گلم، ده تا تشکیل شده

بسلامتی تازه پانکچر شدی قبلش تست کرونا دادی؟!

2706