2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821334 بازدید | 669209 پست
اره حتما که خوبه زمان پانکچرت نگران نباش تا اون موقع خوب رشد کردن دیرم بشه خودش میترکه حیفه.  ...

سینال نه عزیزم ستروتایدو گفتم بعد چند ساعت خودش خوب میشه فقط خواستم ببینم طبیعیه؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
سلام زینب جان خوبی عزیزم؟ان شاالله که بهترین گلم میگم خواهری من قراره پنج شنبه پانکچر شم به نظرت چن ...

بله عزیزم به ما گفتن ۳۶ ساعت قبل از روزی که قراره پانکچر شی نزدیکی داشته باشین اما فکر کنم با جلوگیری باید باشه

خدایا خودت مواظبش باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@لی_لا1   سلام لیلا جون.خوبی.نی نی گلمون چطوره...خیلی وقته اینجا سر نزدم و بیخبرم ازت...ایشال ...

سلام عزیز دلم. ممنون خوبم از احوالپرسی های شما دوست خوبم. شکر بد نیستیم. منتظر جواب سلفری هستم فعلا. شما چطورین؟ اوضاع احوال خوبه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سینال نه عزیزم ستروتایدو گفتم بعد چند ساعت خودش خوب میشه فقط خواستم ببینم طبیعیه؟

من تو بازوم میزدم سینروتاید سوزش و خارش داشت بعد تزریق که بعد از مدتی رفع میشد

خدایا خودت مواظبش باش
2731
2740
بله عزیزم به ما گفتن ۳۶ ساعت قبل از روزی که قراره پانکچر شی نزدیکی داشته باشین اما فکر کنم با جلوگیر ...

آهان ممنون عزیزم از پاسخت فقط من یه بار تو همین تاپیک دیدم انگار می گفتن سه روز قبلش بهتره باشه ولی دقیق یادم نیست

من تو بازوم میزدم سینروتاید سوزش و خارش داشت بعد تزریق که بعد از مدتی رفع میشد

بله برای منم همینطوره

میگم ستروتایدو شما خودت میزدی؟ بعد این آمپول برای چیه؟

همه یه جور نیستن. اگه هایپر نشی استراحت خاصی نمیخاد. هایپر یعنی داخل شکمت آب جمع بشه. کسایی ک تعداد ...

درصد موفقیت میکرو بالاست ؟ من مشکلی ندارم شوهرم کمی تحرکش کمه 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
معمولا برا روز سوم‌میگن نوبت بگیرین.منکه همیشه روز سومم بهم نوبت میدادن.ازم میپرسیدن کی پریود شدم بع ...

نه اصلا از من نپرسید روز چندمی فقط گفتم برا شنبه میخام گفت پره ماه بعد بیا!!! دیگه خودم گفتم پس دوشنبه بده..خدا بخیر بگذرونه کلا مطب زنان رویان رو دوست ندارم 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
درصد موفقیت میکرو بالاست ؟ من مشکلی ندارم شوهرم کمی تحرکش کمه 

نه بالا نیس فکرکنم سی چهل درصده.

چون مشکلتون حاد نیست قطعا با میکرو نتیجه مثبت میگیری. انشالله ک بار اول مثبت بشه برات

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
نه بالا نیس فکرکنم سی چهل درصده. چون مشکلتون حاد نیست قطعا با میکرو نتیجه مثبت میگیری. انشالله ک با ...

دکتر بهم گفته طبیعی باردار میشی چون پنج سال پیش سقط عمد داشتم الان یکسال اقدامم وباردار نمیشم اینماه ای یو ای کردم امروز روز سبزدهم هست ولی علاعم پریود دارم وامیدی ندارم خسته شدم از انتظار وحرفها وکنایه ها دلم میخواد میکرو کنم کاش جواب بده 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲