2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6811669 بازدید | 668719 پست
یعنی بعد از انتقال هرماه بیبی هاله میندازه ؟ ..سایت مشکل داره عکس لود نمیشه ...من همیشه خدااا کیست د ...

من که تاحالا کیست نداشتم جز اون بار که توده تو تخمدونم بود.

پریود بعد اولین انتقالم چون با تاخیر شدم بی بی هاله انداخت ولی خیلی کمرنگ تر از این اونم روز ۲۹ پریودی با اینکه درد پریودی هم داشتم ولی اینبار اصلا درد پری ندارم دیشب که ۲۷ پری بودم هاله تقریبا پررنگ تر از دوماه پیش بود.

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من که تاحالا کیست نداشتم جز اون بار که توده تو تخمدونم بود. پریود بعد اولین انتقالم چون با تاخیر شد ...

اهان ...پس وقتی هاله داره وپررنگه امید داشته باش الهی که خدا معجزه کرده وبارداری وگرنه بیبی چک الکی هاله نمیندازه ...ایشالا دوسه روز دیگه برو ازمایش بده 

2728
آره عزیزم بین پست ها دیدم گفتی مادرت عمل داره اشکال نداره حتما حکمتی توشه و من مطمئنم یه روزی با مام ...

بله راست میگی حتما حکمتی توش هست رفتیم دکترش فعلاگفت امپول بزنه یائسه نشدعمل کنم. نمیدونم دیگه. 

مرسی واقعا شماها عقیده میشه کنارهم هستید توخوشی وغم. ممنونم. 

راستی کی میری سونوشی باز؟ 

اهان ...پس وقتی هاله داره وپررنگه امید داشته باش الهی که خدا معجزه کرده وبارداری وگرنه بیبی چک الکی ...

نمیدونم خیلی امیدوار بودم ولی این ترشح صورتی امیدمو ناامید کرد .

دیشبم شنیدم خواهرم باردار هست خوشحال شدم بچه دومشه بعد من ازدواج کرده ولی احساس کردم یجوری به من نگاه میکنن که بوقت ناراحت نشم

خدایا شکرت
نمیدونم خیلی امیدوار بودم ولی این ترشح صورتی امیدمو ناامید کرد . دیشبم شنیدم خواهرم باردار هست خوشح ...

عزیزم خیلیا ترشح ولکه بینی دارن اگه خدا بخواد میشه  توکل بخدااا ایشالا خودش بهترینارو برات میخواد ...مبارک باشه ایشالا انتظارشماهم به مایان میرسه ...عزیزم خاله من ۱۶ ساله که منتظربچه اس الان من باردارم فعلا به جز همسرم ومامانم هیشکی نمیدونه ولی یه حسی دارم اگه خالم بفهمه احساس میکنم هم ناراحت میشه هم خوشحال انگاری روم نمیشه بهش بگم 

بله راست میگی حتما حکمتی توش هست رفتیم دکترش فعلاگفت امپول بزنه یائسه نشدعمل کنم. نمیدونم دیگه.  ...

ان شاالله که خیره عزیزم

من صبح رفتم سونو شدم دکتر گفت خداروشکر همه چی خوبه پنج شنبه قراره پانکچر شم. سایز فولی هام ۱۴،۱۵،۱۶ بود دکتر گفت امروز دوتا hmgبزن و ۱۵۰واحد سینال به نظرت تا پنج شنبه اندازه هاشون مناسب پانکچر میشه؟

من آمپول ستروتاید میزنم دور نافم هم جای تزریق میخاره هم باد میکنه طبیعیه؟

خدایا نمی گویم دستم را بگیر عمریست گرفته ای ، رهایش مکن
شما مشکلتون چیه؟ من شوهرن ازوهست خودم مشکلی ندارم ولی دکترگفته تخمکام زیادنیستن

من خودم مشکلی ندارم مشکل از طرف همسرمه تعداد و تحرک و مورفو پایینه

منم قراره پنج شنبه پانکچر شم امروز سونو شدم سایز فولی هام ۱۴،۱۵،۱۶بود گفتم تعدادشون چنده دکتر فقط گفت زیاده من فقط سینال میزدم امروز دوتا hmgاضافه کرد برام

ان شاالله که خیره عزیزم من صبح رفتم سونو شدم دکتر گفت خداروشکر همه چی خوبه پنج شنبه قراره پانکچر شم ...

اره حتما که خوبه زمان پانکچرت نگران نباش تا اون موقع خوب رشد کردن دیرم بشه خودش میترکه حیفه. 

والله نمیدونم درمورد جای امپول سینال, بنظرم روغن زیتون بزن روش بمال نزار خارش بگیره واسه گرم کردن رحمت هم خوبه

سلام لیلا جون ببخشید یه سوال شما چند روز از موعدتون گذشته بود که بی بی زدید و پررنگ شد و اینکه قبلش ...

منم ترشح داشتم عزیزم. دو سه روز بعد موعدم بی بی زدم، من معمولا از چند روز قبلش لکه بینی داشتم اما اون سری نداشتم اصلا. علائم خفیف پریودی هم داشتم خیلی حفیف. آخا من از یه هفته قبل پری تا چند روز اول پری حالم خیلی بد میشد اما اون سری اینجوری نبود. چه حالی میده مامان شده باشیا. تو رو خدا منشنم کن آزمایشت مثبت بود

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام عزیزم خوبی‌؟ ما همه کرونا گرفتیم متاسفانه  به خاطر رعایت نکردن خانواده خودم، خدا رو شکر د ...

سلام زینب جان خوبی عزیزم؟ان شاالله که بهترین گلم

میگم خواهری من قراره پنج شنبه پانکچر شم به نظرت چند روز قبلش باید همسرم تخلیه بشه که نمونه برا اون روز خوب باشه؟ببخشید عزیزم که اینقدر صریح پرسیدم چون واقعا دکتر ها هم جواب آدمو درست و حسابی نمیدن

2706