2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864884 بازدید | 672333 پست
ایشالا...خیلی محتاج دعای شما و همه دوستان هستم.دوتا جنین آخرم رو سه شنبه هفته پیش انتقال دادم و منتظ ...

انشاالله انشاالله عزیزم 

ما همگی واست دعا میکنیم 

ایشالا چند روز دیگه خوش خبری و با یه بتای خوب میای و میگی مامان شدم توکلت به خدا باشه 😘😘😘😘😘🌷🌷🌷🌷

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
داروخانه دکتر خانجانی یکمی بعد از بیمارستان صدوقی اونجا ها داروخونه هاشو گشنم نداشتن یکیشون ۷تاداشت‌ ...

والا من یادم نیست ولی انگار پارسال 450 واحدیش رو صد و پنجاه خریدم.

یکی از بچه ها گونال 75 واحد تازه خرید گفت دونه ای 76. مطمینی سینال رو میگفت؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست عزیزم میشه منو راهنمایی کنید.پردنیزلون و ا اس ا رو چه زمانی استفاده کنم که تاثیرش بیشتر باشه؟

عزیزم دلم من تو‌ بارداری قبلی فقط ا اس ا داشتم که روزی یدونه ظهر میخوردم دکترم نگفته بود ساعت خاصی رو 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ممنون عزیزم. فکر کنم خودش به مامانش گفته ولی از هیچکس حرف شنوی نداره الانم بهونه اش این شده باید ما ...

میدونم سختته عزیزم ولی این روزا هم میگذره ایشالا واست خاطره میشه و کنار نی نی داری لذت میبری 

خب اگه هر ماه فولی بالغ داری اقدامت رو درست کن باهاش صحبت کن شرایطتون خوبه میتونی طبیعی مامان بشی عزیزم 

2731
عزیزم اسم تقویتیاتومیگی واز کی شروع ب خوردنشون کردی؟

حداقل از ٣ ماه قبل 

پودر اينوفوليك يا  

Myo-Inositol روزي ٤ گرم ( دو تا ٢ گرم صبح و شب)

Dhea روزي75 ميلي گرم، كوكيوتن روزي ٦٠٠ تا ٨٠٠ ميلي گرم در چند نوبت، پودر ال ارژنين روزي ٦ گرم (٣ تا دو گرم)، اسپرين ٨٠ روزي يك عدد، ويتامين d هزار ميلي گرم هر روز ، ويتامين400  E يكروز در ميان ، ملاتونين ٣ ميلي گرمي شب موقع خواب و سلنيوم يك روز در ميان  و امگا ٣(با DHA هزار ميلي گرم ) 

مهمترينش اينهاس البته من چون تو امريكا هستم چند تا چيز ديگه هم خوردم نمي دونم تو ايران پيدا بشه يا نه ولي همينا رو بخوريد كافيه 

از چند ماه قبل بايد خورده بشه و البته اوابوست همون اينوفوليك يا myo inositol  هستش 

به سلامتی عزیزم.منم خوبم و منتظر آزمایشم که چهارشنبه هفته آینده باید بدم.

به امید خدا. نمیدونستم انتقال دادی. ایشالا با خبرای خوش حسابی شادمون کنی لی لی جون

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
اره به خدا انشاالله که هممون جواب مثبت بگیری راستی بی بی چک نزدی شما

زدم یه هاله خیلی محو میبینم حالا نمیدونم توهم یا واقعا خبریه این حالا روز 8بود که روز 9کاملا محو شد شوهرم میگه روز 8اثر امپول بوده حالا باز امروز که روز 12باز حالا انداخت همسر جان میگه تازه داره میره بالا 

زدم یه هاله خیلی محو میبینم حالا نمیدونم توهم یا واقعا خبریه این حالا روز 8بود که روز 9کاملا محو شد ...

عکس بده ببینم انشاالله که مثبتی 

چندتا جنین انتقال داده بودی چند روزه

فداتشم عزیزم سونو رو ازمایشگاه ازم گرفت ...امروز اگه همسرم وقت کنه میره جواب ازمایشو بگیره ایشالا که ...

آره گلم منم قبلا کلی منتظر موندم تا جواب غربالگری تو سایت بیاد بعد تماس گرفتم، گفتن حضوری باید بیایی

2706