2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6832190 بازدید | 669929 پست
قربونت گلی ان شاء الله مامان بشی از خوشحالی تون کیف کنم😍😍😍

فدات شم مهربون 😘😘انشالله که این چشم انتظاری برای همه ما خیلی زود تموم بشه 🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام عزیزم دقیقا حال ماهم مثل شماس خدارو شکر بی بی چکم که مثبت +++فقط جواب امزمایشم عصر اماده میشه

واااای خدااا جووون شکرت چه لذتی داره دیدن این دوتا خط کناره هم

مبارکت باشه عزیزم👶👶👶

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دوستان من روز ۱۳ انتقال ازمایش دادم شد ۲۵۵، چرا انقدر کمه؟ نگران کننده نیست؟ 

کجاااش کمه عاااالیهههههه😍😍😍👶👶👶

مبارکت باشه عزیزم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
بچه ها بعد از انتقال استراحت نسبی داشتید یا مطلق ؟استراحتتون ب چ شکل بود؟

من استراحتم نسبیِ...همه کارامو خودم انجام میدم

فقط وسیله سنگین بلند نمیکنم و جاروبرقی نمیکشم...حتی روز اولم نمیشه گفت استراحت مطلق بودم اسلوموشن اینور اونور می رفتم سخته برام یجا بنشینم تکون نخورم😂😂😂

امیدوارم با همین وضعیت جواب بگیرم بنظرم همه چی دست خداست اگه بخواد بده تو کوهم جابجا کنی میده...توکل بر خودش😊

پس کی میشه نوبت من بیام بگم ازمایشم مثبت شده...من امیدمو ازدست نمیدم‌ولی منم دیگ‌ی کوجولو داره صبرم ...

عزیزم نوبت منو شمام میرسه من که دلم خیلی روشنه

امسال ساله نی نی دارشدنه👶👶👶

منم ۱۰ساله منتظرم

2738
قربون تو  ان شالله قسمت خودت

فدات مهربونم دعا کن بیام بگم خاله شدی🥰😍👶😉

[QUOTE=156260568]سلام عزیزم دقیقا حال ماهم مثل شماس خدارو شکر بی بی چکم که مثبت +++فقط جواب امزمایشم عصر اماده میشه[/QUO

مبارک باشه عزیزم ،انشالله که آزمایشت هم مثبته 🙏

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...

دوستان برای ضخیم شدن آندومتر رحم چه راه حل و تجربه ای دارین روز دوم پریود ۳بود بهم استرادیول دادن روزی سه تا

اگه تجربه ی دیگه ای دارین بهم بگین لطفا❤❤❤😍😍😍

عزیزم خیلی بهت تبریک میگم 😍😘امروز سر نماز زیادت بودم خیلی آخه میدونستم آز داری الان که پیامتونو خو ...

ممنون عزیزم مرسی که بیادم بودی ان شاالله خدا هم دلت رو شاد کنه دوهفته دیگه با یه مثبت تپل الهی🤲🤲😍🤩🤩😍😘

@زینبی_بابا    

عزیزم ساعت ده شب شنبه تیترم 4800 بود امروز شش صبح تیترم هشت هزار و خورده ای

دیروز داروی متوترکسات ساعت یک گرفتم و میگن هر 48 ساعت تزریق میشه و امروز فولینیک اسید داشتم مگه با اون دارو رشد بتا متوقف نباید بشه؟ پس چرا داره میره بالا؟ دیروز اندازه جنین زده بودن 12 در 13 میلی متر 

دکترای اینجا که هیچی نمیگن چقدر امکانش هست با دترک دفع بشه؟ جنینم کنار تخمدان چپ و مجزا از اون نوشته این دست دست کردن با توجه به رشد بتا چقدر احتمال پارگی لوله رو داره؟ در مورد عملکرد اون دارو توضیح میدی تو نت عوارض بدی نوشته بود در موردش

ببخشید عزیزم سوالام زیاد شد 

واااای خدااا جووون شکرت چه لذتی داره دیدن این دوتا خط کناره هم مبارکت باشه عزیزم👶👶👶

مرسی عزیزم از خدا میخواد همه دوستان که منتظرن با یه جواب مثبت ماهرو خوشحال کنن به حق شهید کربلا🤲🤲🤲🥰🤩🤩😍

سلام بچه ها

چرا ضربان قلب نی نی من خیلی کمتر بود ؟ به تاریخ سونو هفت هفته ۱۲۷ بود . ۱۰ روز بعدش هم رفتم سونو اما نگفت چقده فقط گفت منظم . من الان نگران شدم

@زینبی_بابا      

@shaadaan  

@nazaniin۷۴    

لی لا جون رو نتونستم تک کنم . لطفا اطلاعاتی دارید بهم بدید.

2706