2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854860 بازدید | 671548 پست
آره عزیزم چرا نشه؟ مگر اینکه خودت نخوای شیر بدی

واقعا،؟ اخه من یه نفرو میشناختم میکرو کرده بود و بچشو شیر نمیداد و میگفت دکتر گفته بخاطر داروهای مصرفی نباید شیر بده

در اندک من تویی فراوان یارب..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من قبل پانکچر هیچ علائمی نداشتم فقط شکمم سفت شده بود حس میکردم میخواد بترکه اما اصلا بزرگ نشده بود&n ...

ممنونم عزیزم با چند تا تخمک این جوری شدی؟؟؟

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
هیچی بهم نگفتن من یدونه الونوا روز سوم زده بودم بعد دیروز سونو شدم که روز نهمم میشد  و بقیه&nbs ...

هردو  تو یه روزیم انشالله پر تخمک باشیم 😍

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
واقعا،؟ اخه من یه نفرو میشناختم میکرو کرده بود و بچشو شیر نمیداد و میگفت دکتر گفته بخاطر داروهای مصر ...

والا من اولین باره میشنوم همچین چیزی. نه شاید ایشون زمان شیردهی داروی خاصی مصرف میکرده. وگرنه منعی وجود نداره. تقریبا تمام دوستامون تو این تاپیک خودشون بچه هاشونو شیر دادن

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم فاکتورهای اسپرم رو دقیق یادتون نیست؟

نه والله اخه اون موقع اصلا نمیدونستم چی به چیه از وقتی اومدم نی نی سایت اطلاعاتم بیشتر شده ...یه سال پیش این آزمایشارو انجام دادیم که دکترم نیچ توضیحی نداد فقط گفت طبیعی نمیتونی باردار شی فقط ای وی اف

عزیزم دکتر خودم که چوبساز کلا یکساله نیستش ما رو سپرده دست یه ماما که از طریق واتساپ باهاش در ارتباط ...

ای وااااااایی من این دیگه چه مدلشه😢😢😢😢حق داری گلم بی اعتماد باشی واقعا از راه دور و با واتس اپ چه جوری پانکچر میکنه!!! 

آره گلم حتما بیا تهران و پرونده ات رو هم خلاصه نه مشروح بیار، از کورتاژ گرفته تا الان... 

اینو گفتی سرم سوت کشید، واقعا نمی‌فهمم چه جور با روح و روان یه نفر بازی میکنن 

یکی نیست بگه یا اینجا باش یا اون ور هر دو رو که نمیشه 😤😤😤😤

تبسم جان خیلی ناراحتم برات 😔😔😔

سلام عزیزم.بله.خداروشکر مثبت که شدم.فقط روز ۱۲ بتام ۹۷ شده.یه کم نگرانم.امروزم آزمایش دادم.اگه ان شا ...

وای خدا چقدر خوشحال شدم

نه نگران نباش بتات کاملا نرمال بوده

میشه یه خورده توضیح بدی که چنتا تخمک و جنین داشتی؟ بار چندم مثبت شدی؟

یه سوال بچه ها هرکی میکرو کنه نباید خودش شیر بده ؟ من یجا شنیدم بخاطر داروهای مصرفی نباید به بچه شی ...

عزیزم کاملا کاملا کاملا غلط هست، با تاکید میگم که تو ذهنتون بمونه و اگر علاقه دارین از خودتون شیر بدین با اعتماد به نفس این کارو کنین 

بهترین شیر برای بچه شیر مادرش هست😍😍😍😍

شیر خشک از شیر گاو بدست میاد و برای انسان مناسب نیست جز وقتی مجبور میشه یه نفر یا دلش نمیخواد شیر بده 

والا من اولین باره میشنوم همچین چیزی. نه شاید ایشون زمان شیردهی داروی خاصی مصرف میکرده. وگرنه منعی و ...

اخ جون خداروشکر مرسی از جوابت عزیزم

در اندک من تویی فراوان یارب..
2706