2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854907 بازدید | 671550 پست
مامان ملیکا تبریک میگم مبارکت باشه خداروشکر برای منم دعاکن با اولی انتقالم مامان بشم

مرسی آرام جان.ان شاالله به حق فاطمه زهرا زودی با اولین انتقال جواب بگیری بشی مامان آرام جان.  

خدایا شکرت  
مرسی آرام جان.ان شاالله به حق فاطمه زهرا زودی با اولین انتقال جواب بگیری بشی مامان آرام جان.   ...

قربونت ..اسم‌خودم مهرنوش..کاربریم‌آرامه  ...فداتشم..من خیلی خوشحال میشم وقتی بچهااا میان‌میگن ازمایشمون‌مثبت شده انکاری ک خودم مثبت شدمه..الهی قسمت همه ی منتظراااا

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره تماااااام خانم ها میتونن به بچه خودشون شیر بدن تا 3 قلو بدون یه قطره شیر خشک، بدون اغراق اینو گف ...

خیلی ممنونم عزیزم از اطلاعاتی که دادی مرسی 🥰🥰

در اندک من تویی فراوان یارب..
2731
نگران نباش...ان شاء الله مثبت نیست توکل کن به خدا... استرس مانع ضخیم شدن اندومتر میشه  بی خیال ...

سلام گلم منفی بود شکر خدا🙏😍😘

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
یک لحظه تا صدای قلب پخش شد انگار روح من بود که تو اتاق به پرواز دراومد دارچین خدا الهی این لحظه رو ...

تصورش برای ما هم همون حالی بود که تو توصیف کردی، چه برسه تجربه اش برای خودت   

انشالله انشالله   

خیلی ممنونم گلم.ان شاالله شما هم همینطور    

ملیکا جون مامان شدنت مبااااااارک انشاالله این دوران رو به سلامتی بگذرونی عزیزم 💓🐣💓

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ملیکا جون مامان شدنت مبااااااارک انشاالله این دوران رو به سلامتی بگذرونی عزیزم 💓🐣💓

ممنون عزیزم.ان شاالله با دعای شما دوستای گلم.ان شاالله بچه ت صحیح و سالم بیاد بغلت.

خدایا شکرت  
مرسی عزیزم نه اخه یه دونه جنین انتقال دادن برام ان شاالله پس فردا خبر خوشت رو بشنویم ودوستان دیگه که ...

عزیزم خیلی بهت تبریک میگم 😍😘امروز سر نماز زیادت بودم خیلی آخه میدونستم آز داری الان که پیامتونو خودم خیلی خوشحال شدم اشک تو چشم جمع شد بخدا😥

لطفا با نی نی کوچولوت دعا کنین منم دوهفته دیگه با خبر خوش و جواب مثبت بیام تاپیک عزیزم💋💖

آخی نمیدونستم که پسملا تنبلن خدا کنه اگر صلاحه اونم رشد کنه  خدا کنه برای ان تی که میرم قلب او ...

میشه عزیزم شک نکن 

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2706