2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6854891 بازدید | 671549 پست
یه جور خط کش گذاشتی انگار ریاضی داری حل میکنی 😜😜😜😜  توبه کن و گرنه با ماهیتابه آنا میام ها ...

توبه کردم به خدا.آخه دارچین جان میگه دیگه جنین اینقدرام ریاضیش خوب نیست  

خدایا شکرت  
عزیزم آخه من نمیدونم چرا این قدر از فیبروم واهمه دارین بابا منم دو تا داشتم  تا وقتی اثر فشار ...

ای جاااااان 

انشاالله همیشهههههههههه مانا وپایدار وسالم باشی که با یک حرفت انرژیمون مثبت میشه ودلمون قرص😍😍😍😍💓💓💓😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا چطور متوجه میشن؟ میشه بگید ؟ آزمایش خاصی داره؟

نه فک نکنم ازمایش خاصی باشه دکتر ایمونولوژی فقط تونست تشخیص بده و به من گفت پیش ۱۰۰ دکتر زنان دیگه هم ک میرفتی نمیتونست تشخیص بده از اینجا فهمید ک گفت من تمام ازمایش هایی ک مربوط به سقط مکرر هست از شما گرفتم و همش سالم بوده فقط میمونه رحم ک از اونجایی ک بتا میره بالا بعد افت میکنه یعنی رحمت التهاب داره یکی دیگه ام اینکه من دائم عفونت زنان دارمتینم یه دلیلش بود ک تشخیص داد

چرا تو همون عکس رنگی فهمیدم هایپکس لوله دارم به خاطر اون گفت لاپارسکوپی کنیم . بعد باز کرد دید خیلی ...

والا نمیدونم گرم کردم رحم‌ خوبه ولی تو خارج از کشور و طب مدرن اصلا اصلا قبول ندارن میگن الکیه منم ک ۴ ماه انجام دادم میگم حتی حجامت هم کردم ولی فایده نداشت

2731
عزیزم یه سوال دیگه کسی که قبل بارداری پرولاکتین داشته باشه و با قرص کنترل شده باشه چی اون میتونه از ...

آره تماااااام خانم ها میتونن به بچه خودشون شیر بدن تا 3 قلو بدون یه قطره شیر خشک، بدون اغراق اینو گفتم ها، همممممممه میتونن به جز

اونهایی که دور از جون سرطان پستان داشتن 

جراحی کوچک کردن سینه داشتن 

یا سینه تو تصادف ضربه عمیق دیده و مجاری قطع شدن 

یا افرادی که سینه خییییییییلی خییییلی کوچیک دارن که سوتین سایزشون نیست

هر کس شیرش کمه در واقع بچه اش درست مک نمیزنه و باید همون روزهای اول شیشه نده و بره بیمارستانی که زایمان کرده و پوزیشن شیردهی و لچینگ رو براش چک کنن، به همین سادگی 

و اگر چند روز اول مادر شیر نداشت باید با دستگاه فیدینگ به بچه شیر خشک بدن تا جریان شیر برقرار بشه 

کلا روزهای اول یا دائم بچه رو باید زیر سینه گذاشت یا شیر دوش برقی رو تند تند باید استفاده کرد 

یه مادر تا حتی روزی 3 لیتر میتونه شیر داشته باشه 

راستی فریب حرف های غلط که میگن شیر فلانی ترشه، کم چربه و بی جونه و... نباید خورد، اینا همه برداشت های غلط هست 

هیچ دکتری هم جز شرایط معدود که واقعا نادر هست نباید به بهونه آلرژی شیر مادر رو قطع کنه و شیر خشک بده

متاسفانه تو ایران اغلب متخصص های اطفال تا شیر مادر کم هست سریع شیر خشک تجویز میکنن در صورتی که اول باید لچینگ ("درست سینه گرفتن نوزاد،) رو باید چک کنن و اگر حجم شیر در اثر غلط مک زدن کم بود باید دوشیدن با شیردوش برقی رو تجویز کنن، اگر زود شیر دوش برقی استفاده بشه حجم شیر بالا میره 

خلاصه اندازه یک کتاب نکته یاد گرفتم از شیر دهی باید یه تاپیک بزنم🙈🙈🙈🙈

ممکنه  ولی نگران هایپری نباش یه هفته اذیتی بعد خوب میشی در عوض کلی تخمک داری 😍 پروتئین زیاد ب ...

ممنونم عزیزم 😘

من انقدر خستم که حوصله بحث ندارم هرچی شما میفرمایید درسته 🌺
توبه کردم به خدا.آخه دارچین جان میگه دیگه جنین اینقدرام ریاضیش خوب نیست    

عزیزم مبارررک ان شاالله اینقد به خودت نگرانی نده ان شاالله همه چی خوبه وبسلامتی نی نی تو بغل بگیری🤩🥰😍😘

چشم ستاره جون.خدایا خدایا پنجشنبه جواب مثبت ستاره خانم بیاد خوشحال بشیم.    

مامان ملیکا تبریک میگم مبارکت باشه خداروشکر برای منم دعاکن با اولی انتقالم مامان بشم

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
عزیزم مبارررک ان شاالله اینقد به خودت نگرانی نده ان شاالله همه چی خوبه وبسلامتی نی نی تو بغل بگیری🤩 ...

عزیزم مامان شدنت مبارک باشه عزیزدلم بسلامت بیاد بیاد..برای منم دعاکن گلم

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.

پس کی میشه نوبت من بیام بگم ازمایشم مثبت شده...من امیدمو ازدست نمیدم‌ولی منم دیگ‌ی کوجولو داره صبرم لبریز میشه..هرچه دعا و نذر انجام میدم.ای خداااا بحق بندهای خوبت نگاهی به منم بنداز خدایامهربون خودت از دلم باخبری...بچه هاااا دعام کنین..

2706