2752
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6847800 بازدید | 670977 پست
[QUOTE=156260568]سلام عزیزم دقیقا حال ماهم مثل شماس خدارو شکر بی بی چکم که مثبت +++فقط جواب امزمایشم ...

مرسی عزیزم الهی برای شماهم هرچه زودتر نتیجه بگیرین وبیاین بگین مثبت شدین ومارو خوشحال کنین🤲🤲🤲😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زی زی جانم الهی که خدا دلت رو شاد کنه متوسل بشو به خانم رباب من از ایشون نتیجه گرفتم

ممنون عزیزم چشم حتما انشاالله خانم رباب حاجت همه خانمای تاپیک و به نوبت بده🙏

2731
دارچین جون خدا عمر با عزت بهت بده.تو خونه تنها و نگران نشسته بودم.اونقد به جمله ت خندیدم که دلم وا ش ...

مثل اینکه تو هم دمپایی ابری خیس هوس کردیا     

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
سلام بچه ها چرا ضربان قلب نی نی من خیلی کمتر بود ؟ به تاریخ سونو هفت هفته ۱۲۷ بود . ۱۰ روز بعدش هم ...

عزیزم این دکترا اینقدر رک هستن که اگه حس میکردن ممکنه مشکلی باشه همون اول بهت میگفتن. تا جاییکه میدونم خوبه مشکلی هم نداره قشنگم

دوستان برای ضخیم شدن آندومتر رحم چه راه حل و تجربه ای دارین روز دوم پریود ۳بود بهم استرادیول دادن رو ...

چیزی که دیدم معجزه میکنه پیاده روی و آب فراوون عزیزم

2740
عزیزم نوبت منو شمام میرسه من که دلم خیلی روشنه امسال ساله نی نی دارشدنه👶👶👶 منم ۱۰ساله منتظرم

ان شاالله عزیزدلم امیدم به خدا و ائمه هستت..منم نزدیک ۷ ساله گلم..

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
دوستان من روز ۱۳ انتقال ازمایش دادم شد ۲۵۵، چرا انقدر کمه؟ نگران کننده نیست؟ 

خیلیم عالیه بتات مبارکت باشه😍😍دیگه وقتشه فقط شاد باشی بیخیال استرس😉

برای ما منتظرا هم دعا کن عزیزم🙏

ان شاالله عزیزدلم امیدم به خدا و ائمه هستت..منم نزدیک ۷ ساله گلم..

دیگه تو این تاپیک هیچکس نمونده جز من و شما و دارچین جون و مامانو سوفی و ستاره ۳۸و۶۸وآستاره و چند نفر دیگه که از قلم انداختم وخاطرم نیست

انشاالله نوبتی هم باشه نوبت ما هست دیگه😁😁😁😁

چیزی که دیدم معجزه میکنه پیاده روی و آب فراوون عزیزم

روزی چقد پیاده روی کنم حدوا دوهفته دیگه انتقالمه اگه خدا بخاد

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪