2733
2734
عنوان

حالم از بابای عوضیم بهم میخوره

541 بازدید | 17 پست

داداشم با ی چیز تیز زد تو صورتم جاش بدجور قرمز شد و خط افتاد 

کلاس دومه 

منم زدم تو صورتش بابام داد و بیداد راه انداخته چرا زدیش منم گفتم زدع ت صورتم گفت به درک به جهنم بیشتر بزنه 

بعد ب داداشم میگه خاهرت حواسش نبود ی چاقو بردار بکن تو شکمش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بعد میگن این پسرای دیوونه جامعه ستیز مردسالار رو کی اینجوری کرده!!!!!!!!!!!!وقتی هم میگی پدرمادر میگن ولی نگو خودشون ذات نداشتن !!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

به نظرم باید تا میتونی تلاش کنی مستقل شی از اونجا بری دیگع حتی یه سر بهشون نزنی 

اینجور آدما لیاقت ندارن 

دو روز دیگع همون پسر بزرگ میشی میره یه زن سلیطه میگیره سرشون یه بلایی میاره 😑

اون وقت میفهمه دختر داشتن ینی چی 

میرسد روزی به پایان هر غمی...🦋
اره بخدا کاش داداشم با چاقو چند تارو بکشه تا حالیش بشه

خدا نکنه کاش خودش درست بشه عاقل بشه خداکمکش کنه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

وای چقد بی شعوره حالم بهم خورد ازش منم همچین بابایی دارم ولی اون طرف داری ابجیمو میکنههه ینی من انگاردشمنشم بخدا انقد افسردم کرده ک دلم میخواد الان یه چاقو بردارم برم تیکه تیکش کنم

2706