2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867300 بازدید | 672472 پست
عزیزم اونو اطلاع دارم  میخوام بفهمم کی میتونم آزمایش بدم  روز چندم؟ ۲۳ ام تزریق کردم&nbs ...

فاطمه اگ متل ای وی اف حساب بشه دوهفته بعدمیشه دیگ چون 2مرحله ای بودی  ازتزریق دوم حساب کن6 یا7تیربایدبدی فک کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اشتباه نکردی من دوتا انتقال قبل مینشستم و نشد  الان که حالت عادی نماز خوندم شد.به نظرم به ...

عزمزمه ببخشید شما مگه منو دیروز ریپلی نزدی که ۵ روزه انتقال دادی؟؟؟؟پس چه طور نوشتین اینبار شد؟...من یعنی اشتباه فهمیدم؟گیج شدم /:

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟
نماز آیت الله شاه آبادی هم خوندم. چون شنیده بودم خیلی برای بارداری مجرب هست.دو رکعت نماز استغفار هست ...

خدا خیرت بده نمیدونی چه قدر با دیدن نوشته هات آروم شدم و انگیزه گرفتم دقیقا منم ائمه مخصوصا امام حسین و امام جواد رو واسطه قرار دادم....تا جایی که بتونم نماز و کارای مستحب مجرب رو انجام میدم دعا کن منم مثبت بشم و یه بارداری سالم با بچه یا بچه های سالم داشته باشم

از آبان ۹۸ رفتم تو اقدام و  یکسال بعد یعنی ۲۷ آبان ۹۹ چند تا جنین فریز کردم...۱۴ بهمن ۹۹ انتقال دادم 😍 دعا کنید تو روزهای آینده تاپیک بزنم ازمایشم مثبت شده....خدایا هزاران مرتبه شکرت...۲۸ بهمن ۹۹ آزمایشم مثبت شد😍😭....برای همه چشم انتظارا دعا میکنم به زودی دامنشون سبز بشه........‌‌دختر قشنگ من مهر ۱۴۰۰ دنیا اومد و من طعم مادری رو چشیدم😍👼 ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برای دومین بار انتقال دادم...برای مثبت شدن و داشتن یه بارداری سالم برام صلوات میفرستی؟؟؟؟

بچه ها من ازتون کمک میخوام ،عذرمیخوام اگه با پیامم باعث ناراحتیتون میشم.

من ۶ سال نازایی دارم ،دوبار انتقال ناموفق ،کلی دارو درمانی ولی جواب نداده،

بچه ها الان تو مرحله ای‌از زندگی هستم که دیگه این زندگیمو دوس ندارم ، هیچ چیزی خوشحالم نمیکنه ،نه سفر ،نه به خودم رسیدن ،نه بودن کنار خانوادم ،نه صحبت با همسرم .هیییچی خوشحالم نمیکنه ،همسرمم بدتر از خودم افسرده شده .

واقعا نمیدونم چیکار کنم ،انگار که فقط وجود یه بچه میتونست به زندگیم رنگ بده و الان اون نیست 

تا حالا شده اینجوری باشین؟چیکار کردین ؟