2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836371 بازدید | 670253 پست
من ۵۴ کیلیو بودم الان هیچ فرقی نکردم نمیدونم چرااااا 🤔🤔🤔 خیلی هم آمپول زدماااا همه پرسنل بیمارستا ...

خب خداروشکرالکی چشم نزن خودتو من که خودموچش زدم گفتم من کبودنمیشم باانوکساپارین الان یه جوری همه جام کبوده ودردناک

عجب طفلی توقربونت خدابزرگه به بدنت انرژی بده باهاش حرف بزن بگوخوب باش منم میخوام حرف بزنم باهاش بلکه ...

حتماااااااا باید منم لاغر کنم انرژیم برگرده ی مو رنگ کردم تونستم ۲ هفته شاد باشم هی باموهام ورمیرم😂چ برسه لاغر کنیم😀 الان بمن میگی خودشیفته😂🙈

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا از دهنت بشنوه من سرشار از علائمم همه چی دارم ولی اعتماد ندارم بهش چون من دوبارم ای یو ای کردم یک ...

این علائمی که میگی به خاطر آمپول پروژسترون 

من میزنم دقیقا همه این علائم دارم 😅😅 بعد چندروز نمیزنم هیچی هیچی 

آیو آی خیلی درصدش پایین که بگیره 

منم دقیقا ۲ بار آیو آی کردم نگرفت ولی سر اونا خیلی استرس داشتم . سر این خیلی کمه 🤭

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
این علائمی که میگی به خاطر آمپول پروژسترون  من میزنم دقیقا همه این علائم دارم 😅😅 بعد چندروز ...

اره دیگه شیافم دارم واقعا همه چیمون بهم ریخته😂😁😒😒😒به علائم نیست واقعا

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
2742
تازه روز ۵ هستم . خدا کنه مثبت بشیم بیایم اینجا امه خوشحال کنیم و انرژی بدیم 😍😍😍 شما روز چندم هس ...

سلام خانمی

شما هم هم آی وی اف میایم؟من فردا روز انتقالمه،ميخاستم ببینم فردا صبح صبحانه بخورم یا نه؟

شما بعد از انتقال چیا خوردین؟

هر کی هرچی میدونه راهنماييم کنه.ممنون از همتون

بسپارش به خدا...خودش میدونه چيکار کنه که همه چی درست بشه
سلام متاسفم عزیزم.از صبح چندبار اومدم تاپیک نتیجه مثبت ببینم!..صددرصد مثبت میشی دفعه بعد... توکل به ...

ایشالا همه مثبت بشن خواست خدا بوده ایشالا سری بعد

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2740
اره ایشالا فقط نمی دونم چندتا پری باید بگذره انتقال میده دکتر

بستگی ب کار هر مرکزی داره .مثلا دکتر من بلافاصله ماه بعد انتقال داد.

ولی اکثرا میگن بعد 2تا پریود

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
الهههههی بمیرم 😔😔😔😔😔 چرا همه این ماه منفی شدن اخه ؟ متاسفم واقعا خدا اول صبر و تحمل و بعد آرامش ...

خدا نکنه عزیزممم ایشالا دفعه بعد عزیزممم

سلام گلم، به راحتی با تغذیه میتونی واسه دخترت داداش بیاری! من که چند نفر از اطرافیان میشناسم با این ...

مرسی عزیزمم جنین پسر دارم بازم اگه خدا انارم نخواست دیگه طبیعی ایشالت هرچی صلاحه بده

سلام خانمی شما هم هم آی وی اف میایم؟من فردا روز انتقالمه،ميخاستم ببینم فردا صبح صبحانه بخورم یا نه؟ ...

سلام گلم موفق باشید 

بله حتما بخور صبحانه کامل و خوش مزه 

فقط چیزی نخور که یوبوست بگیری . قبلشم بهت میگن آب میوه بخور که من نمیدونستم ، اگه میدونستم طبیعی از خونه میبردم ، چون باید شکمت پر باشه موقع انتقال . بعد انتقالم بهم کاتالوگ داده اگه میخوای بیا تو پی وی شماره بدهدبرات بفرستم 

کدوم شهرید ؟

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
2706