2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
منم همینطورم😫 واییی مهربان با رژیم آنچنان روحیه ای میگیری ک حد نداره وای عالیهههههه حتما بگیر انشال ...

من که کلاشدم دمبه.😓😓😓حتمابایدلاغرکنم اینجوری هیچ جواب نمیگیرم دعاکن منم قشنگ لاغرکنم.😍😍

اصلادلتوراضی کن به رضایت خدااونموقع یه حس قشنگی میادسراغ ادم حتی منفی هم باشه ادم

من مشکلم شکل متفاوت اسپرم همسرم بود  هرچند خودمم ذخیره تخمدانم ۳ بود خوبه ولی عالی نیست  ...

من تهرانم

شوهرم مشکل نداشت

من خودم اندومتریوزم

منم ۳۰ سالمه

ذخیره ام لب مرزه ۱.۲ هستش

شمام ترشح داری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره درسته.هاپیری هم شنیدم سخته,توکه هایپربودی خیلی جنین داشتی؟؟خداخودش الرحم الراحمینه کمکمون کنه

نه بابا بدختیه من این بود ک هایپر بی خاصیتم😂خودم این اسمو روخودم گذاشتم😂 رحمم تخمک خیلی درست میکنه ولی کوچیک و بیجون یعنی واسه ی ای یو ای ک هایپرشدم فوقش ۵ تا فولیکول اونم به ۲۰ نرسید برای انتقالمم ۱۲ تا تخمک کشیدن گفتن ۹ تاش جون داشت ۶ تا جنین شد دوتاش ضعیفه بعد بقیه هایپرن ۴۰ تا دارن😂

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
اووف هرکاربگی کردم هرکار کلی مغزوچندمیلیون پولشون و... الان منم فعلابیخیالم تاپولش جمع کنیم ویکمم ل ...

وااای از آمپولا نگووو که سوراخ سوراخ شدیم رفت 🤢🤢🤢

شما حالا سنتون کمه خیلی خوبه خدایش بهتر میتونید ادامه بدید 

ولی لاغر کردن خیلی تاثیر داره حتما پیگیر باش اونم با دکتر تغذیه ، الکی کم نکن که ویتامین بدنت کم بشه ، خطرناکه برای حاملگی 

ولی هرچی بیخیال میشی راحت تر باردار میشیم ولی متاسفانه همه زندگیمون شده استرس .... بچه دار نشدن هم روش 😂😂😂😂

موجیم که آسودگی ما عدم ماست ما زنده برآنیم که آرام نگیریم
2731

سلام مامان ماهک خیلی خورد تو ذوقم ک منفی شدی شما هپوز جنین داری انشاا... ک مثبت میشی دفعه بعد 

اللهم صل محمد وال محمد و عجل فرجهم...انشاالله همه حاجت روا بشن😘😍آمین...
من که کلاشدم دمبه.😓😓😓حتمابایدلاغرکنم اینجوری هیچ جواب نمیگیرم دعاکن منم قشنگ لاغرکنم.😍😍 اصلادل ...

وایییی میفهممم الان ک منم دنبم ولی اونبار ک هر هفته کپلام میرفت تو ها..... چقدر خوب بودددد الان کیف میکنم یادش میوفتم عروسی هم داشتم لباسای جذب میپوشیدم وای کلی اعتماد بنفسن بالا رفته بود الان همش دنبال قایم کردن شکمم هستم 😂 اعتماد بنفسم کم شد باور کن اعتماد بنفس ک برگرده انرژی خیلی خوبی میاد سراغمون😄اره واقعا میدونم آزم منفی بشه داغون میشم ولی بازم میسپرم بخدا🙏🙏🙏

وااای از آمپولا نگووو که سوراخ سوراخ شدیم رفت 🤢🤢🤢 شما حالا سنتون کمه خیلی خوبه خدایش بهتر میتونی ...

اره واقعاحرفهات درسته.چشم سعیمومیکنم کلا لاغرکنم.فقط معده گشادرفته ام روجمع جورکنم خوبه.

استرس که دیگه شده عضوجدایی ناپذیرماها

نه بابا بدختیه من این بود ک هایپر بی خاصیتم😂خودم این اسمو روخودم گذاشتم😂 رحمم تخمک خیلی درست میکنه ...

عجب طفلی توقربونت خدابزرگه به بدنت انرژی بده باهاش حرف بزن بگوخوب باش منم میخوام حرف بزنم باهاش بلکه ادم بشه

من تهرانم شوهرم مشکل نداشت من خودم اندومتریوزم منم ۳۰ سالمه ذخیره ام لب مرزه ۱.۲ هستش شمام ترشح ...

خیلی خوبه شوهرت مشکل نداره . برای مردا درمان نداره مشکلشون . اندومتریوزم میدونم درمان داره . انشالله که اندفعه جواب میگیری 😍😍😍😍😍

من حالت عادی هم ترشح داشتم ، الان که خیلی بیشتر شده 

اگه لابه لای این ترشح ها نی نی ها نیان پایین 🤣🤣🤣

وایییی میفهممم الان ک منم دنبم ولی اونبار ک هر هفته کپلام میرفت تو ها..... چقدر خوب بودددد الان کیف ...

ازالان تمرین کن که داغون نشی دیگه.همه چی به تمرینه.

خخخ من کلی کاردارم 20کیلواضفه دارم پوف.74شدم الان

خیلی خوبه ۴ روز زودتر خبر خوش میدی بهمون به امید خدا 😍😍😍😍😍 هیچ علامت خاصی نداری ؟

خدا از دهنت بشنوه من سرشار از علائمم همه چی دارم ولی اعتماد ندارم بهش چون من دوبارم ای یو ای کردم یکیش هایپرشدم این علائمو داشتم منفی شد بعدیم داروهامو کم کرد هایپرنشدم علائم نداشتم منفی الانم هایپربودم پانکچر کردم باز همه جور علائم دارم از درد دلم گاهی تاصبح نمیخوابم پادرد سر درد گرما تنگی نفس گرفتی عضله سینه درد همشو دارم ولی واسه داروهاست مطمینم فعالیت رحمم زیاده....خیلی به علائم نباید فکرکرد

ازالان تمرین کن که داغون نشی دیگه.همه چی به تمرینه. خخخ من کلی کاردارم 20کیلواضفه دارم پوف.74شدم ال ...

من ۵۴ کیلیو بودم الان هیچ فرقی نکردم نمیدونم چرااااا 🤔🤔🤔 خیلی هم آمپول زدماااا همه پرسنل بیمارستان میگفتن تو چرا شکم نیاوردی 😂😂😂

خیلی خوبه شوهرت مشکل نداره . برای مردا درمان نداره مشکلشون . اندومتریوزم میدونم درمان داره . انشالله ...

آخه اندومتریوز که دارو نداره

ترشح توام سفت و کرمی رنگه

من نداشتم

فقط همین یه ساعت پیش یه بار دیدم

ازالان تمرین کن که داغون نشی دیگه.همه چی به تمرینه. خخخ من کلی کاردارم 20کیلواضفه دارم پوف.74شدم ال ...

اره باید تمرین کنم👌👌👌

ایول دختر مانکن خوشگل بابا خودمونو عشقه😃