2752
2734
عنوان

کامپوزیت واحدی ۱۸۰۰ زیاده یا کم ؟

156 بازدید | 24 پست

من باید پنج تا دندونمو کامپوزیت کنم بخاطر ظاهرش ... بعد چون همه جا شنیدم بودم هر واحد بالا دو سه تومن هست قیمتو ک گفت تعجب کردم بعد گفت اون امریکایی ها ک سفید یخچالین بالای ۴ پنج تومنن ب دندون من این شماره وان ( بقیه شو یادم نیس ) میخوره ک قیمتش اینه

حالا بنظرتون یعنی کارش خوب نیس یا چی ؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شایدکارش خوب نیس،یا زود سیاه میشع

من تو نت کلی راجبش تحقیق کردم همه ازش تعریف کردن بعدم ک رفتم مطبش واقعا شلوغ بود و چند نفریم خودم دیدم تو صف کامپوزیتن .. حالا واقعا مردد شدم

من تو نت کلی راجبش تحقیق کردم همه ازش تعریف کردن بعدم ک رفتم مطبش واقعا شلوغ بود و چند نفریم خودم دی ...

من پارسال یه دندونم نصفش شکسته بودوسیاه شده بود اونودرستش کردوکامپوزیتش کرد پارسال دوونیم گرفت،الان که یکسال گذشته یکم زردشده ومثل روزاولش سفیدنیس

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
من پارسال یه دندونم نصفش شکسته بودوسیاه شده بود اونودرستش کردوکامپوزیتش کرد پارسال دوونیم گرفت،الان ...

شما کدوم شهری ؟؟ تازه عصب کشی رو هم گفت ۱۲۰۰ 

روکش گفت ۴ بنظرت اینام ارزون گفته

میشه بگی ادامسیا چجورین

ظاهرشون اصلا شفافیت و زیبایی نداره 

رنگش خیلی غیر طبیعیه

سریع تغییر رنگ میدن و زرد میشن

زود لب پر میشن 

و جلوه زیبایی ندارن 

جانش جان من است و جانم جان او❤️✨