2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
من دفعه اولمه ۹ تا تخمک داشتم که ۶ تا جنین شد ولی برای فریز دوام نیاوردن ۳ تا جنین شد . که اونم الان ...

دفعه اول و دوم نداره که

خیلیا بار اول جواب میگیرن

مگه هایپر شدی که برات فریز کردن و انتقال ندادی

راستی من الان ترشح دیدم،رنگشم کرمی کدر بود

بر توام ترشحت سفت و کشداره

چه رنگیه؟

آخه نداشتم ،نگران شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام به همه خوبین من منفی شدم و اینو یجورایی میدونستم اشکاال نداره ایشالا دفعه بعد مثبت میشم خیلی خ ...

سلام

متاسفم عزیزم.از صبح چندبار اومدم تاپیک نتیجه مثبت ببینم!..صددرصد مثبت میشی دفعه بعد... توکل به خدا...

ان شاء الله همه بچه هایی که این ماه منفی شدن، طبیعی باردار میشن و دلشون شاد میشه...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
دوستان من زنگ زدم کلينيکم گفت ارديبهشت بيا برات سيکلتو لانگ انتخاب ميکنن احتمالا انتقالم بيفته خرداد ...

به نظرمنم تاثیر داره..من خودم کلی ورزش کردم قبل انتقال ؛اصلا اضافه وزن نداشتم و ندارم هنوز..پیاده روی،اب فراوون،مصرف میوه و سبزیجات تازه رو بزار تو برنامه روزانه ت...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
2731
سلام عزیزم، خوبی؟ گل پسرت خوبه؟ راستی شما هم بعد از انتقال اچ سی جی داشتین؟ 

قربونت عزیزم.نه من نداشتم انگار دکتررستمی میده فقط

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام به همه خوبین من منفی شدم و اینو یجورایی میدونستم اشکاال نداره ایشالا دفعه بعد مثبت میشم خیلی خ ...

عزیزم.انشاءالله سری بعد

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
حتما عزیز. ولی رژیمی نگیری که بدنت ضعیف بشه. من خودم قبل بارداری دومم که طبیعی بود البته بدون برنامه ...

سلام تورک آنا جون

وقتی پیاماتونو میبینم ذوق میکنم چقد خوبه که سر میزنین 

آخه من از شما کلی انرژی مثبت میگیرم🤗🤗🤗🤗😍😍😍

خداجونم شکرت       
حکمتیه حتما سنت کمه خیلیییی وقت داری انشالله طبیعی میشی به بعدی نمیکشه😘😘😘😘

چی بگم دکتراهم موندن باتوجه سنم خیلی اوضاع مابده.

دست گل همتون درد نکنه.اصلاخودمم باورنمیکنم یه صبرعجیبی خداداده

دفعه اول و دوم نداره که خیلیا بار اول جواب میگیرن مگه هایپر شدی که برات فریز کردن و انتقال ندادی ...

منم دارم هی زیادتر میشه فک کنم  بخاطر استرادیوله استرادیول میخوری؟من امروز همش تو نت گشتم ی دکتری گفت بخاطر استرادیوله اگر بود نده شیری باشه و غلیظ نباشه  مال استرتدیوله

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
چی بگم دکتراهم موندن باتوجه سنم خیلی اوضاع مابده. دست گل همتون درد نکنه.اصلاخودمم باورنمیکنم یه صبر ...

خب مردا اگر مشکل داشته باشنه ک دیگه سن ما مطرح نیست من ۲۸ سالم بود هرجا میرفتم بهم میگفتن خیلی سنت کمه تازه تو که سنت خیلی کمتراز منه. اره خدا درد میده تحملشم میده بخدا بهشت باید دوقبضه به ناممون بشه. 

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش
خب مردا اگر مشکل داشته باشنه ک دیگه سن ما مطرح نیست من ۲۸ سالم بود هرجا میرفتم بهم میگفتن خیلی سنت ک ...

اره میبینی چه ناراحت میشه ادم وقتیم میگن توسنت کمه انگار یه جوری که هیچ درد نکشیدی بخدا هردارویی زدم دورنافمم کبوده ازاین انوکساپارین ها