2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833194 بازدید | 669969 پست
سلام عزيزم دكتر به من قبل تخمك كشي دارو نداد ولي بقيه داشتن  مولتي ويتامين به خاطر خوب شدن ...

ممنون عزیزم.داروهای پانکچر چی میدن؟خارجیه یا ایرانی؟

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
ممنون عزیزم.داروهای پانکچر چی میدن؟خارجیه یا ایرانی؟

عزيزم براي پانكچر دكترم خارجي داد اسم يكيشون الونوا بود بقيه رو يادم نيست روز اول تا سوم پري كه ميري دكتر طبق اون سونو واست دارو تجويز ميكنه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۱۳ انتقالم.جنینم ۳ روزه بود.از دیروز لک بینی دارم.اصلا تا دیدم رنگم پرید.هم دیروز هم امروز پروژس ...

عزیزم خیلی ها لک بینی دارن امیدت رو از دست نده به بی بی چک هم اعتماد نکن فقط آزمایش بده همون روزی که دکترت گفته ایشالله که میای خبر خوب میدی بهمون

عزيزم براي پانكچر دكترم خارجي داد اسم يكيشون الونوا بود بقيه رو يادم نيست روز اول تا سوم پري كه ميري ...

روز اول تا سوم هر روزی برم فرقی نداره؟

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
2742
مگه عصر به بعد روز اول حساب میشه؟ فکر نکنما من که همیشه 5روز بعداز ال دی پری میشم، راستی سریه قبل چ ...

من تاحالا نحورده بودم اولین بارمه ببین آخرین قرصمو جمعه ساعت ۹ شب خوردم

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
بله همسر اجازه داره بياد داخل  من تو ٢٤هفته دوقلوهام رو از دست دادم يك ماه پيش  نميدونم ...

عزیزم. متاسفم 😔

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
روز اول تا سوم هر روزی برم فرقی نداره؟

نه عزيزم به من گفتن اول تا سوم بيا كه من دوم پري رفتم 

سونو واژينال انجام ميده دكتر بعد باز فكر ميكنم ٧يا ٨سيكل ميري سونو 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
آخه اصلا نگفت جای خنک بزار خب اگه قراره جای خنک باشه بزاریم یخچال دیگه، ولی تاکید کرد یخچالی نیست نم ...

ببین روش چی توشته خوب؟ من اونهایی که نوشته زیر ۲۵ رو میذارم جای خنک. زیر ۳۰ رو تو مخیط خونه. زیر ۶ داخل یخچال. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
من تاحالا نحورده بودم اولین بارمه ببین آخرین قرصمو جمعه ساعت ۹ شب خوردم

من فکر کردم خوردی

من سه شنبه شب ساعت 12 اینا خوردم شنبه شب افتادم لکه بینی، یکشنبه صبح شروع شد

امیدوارم فردا صبح سورپرایز بشی😉

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
سلام  من يه لوله هيدرو داشتم برداشتم با دكتر اصف جاه عمل كردم خيلي نگرانم اينجا كسي بوده كه بع ...

سلام عزیزم نگران نباش ان شاءالله طبیعی باردار میشی من بدون لوله الان باردارم

خدا جونم شکرت...
من فکر کردم خوردی من سه شنبه شب ساعت 12 اینا خوردم شنبه شب افتادم لکه بینی، یکشنبه صبح شروع شد امی ...

نه تاحالا نخورده بودم اولین بارم بود ایشالا حسشو دارمااا کمرم درد می کنه ایشالا بیاد

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2706