2733
2734

هدفش از اول ازدواج بود کلی خانوادشو راضی کرد اورد خونمون ولی قسمت نشد هیچوقت از رابطه جنسی حرفی نزدولی دیشب و دیروز کلی دعوامون شد حتی پشت فرمون نزدیک بود تصادف کنم سرم داد میزد امروز پشت تلفن کلی دعوا کردیم بعد بهم گفت همون موقعی ک پیشم بودی باید باهات رابطه جنسی میکردم تا زبون دراز نشی منم خیلی حالم بد شد 😔الان دلم میخواد بمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه بیشرفه  فحشش بده باهاش کات کن  مردک نشیمنگاهی

😂

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
وقتی قسمت نشد باهم ازدواج کنید چرا ادامه میدی

چون هیچکس از آیندهدخبر نداره حتی از روزهای آینده 

حتی خدا در قرآن فکر کنم گفته ای پیامبر بهدتو میگویند از آینده بگو بگو علمش فقط نزد خداست

الان متوجه شدی ک چرا قسمت نشد ازدواج کنی یا خدا نشونه های بیشتری واست رو کنه؟

آخ الان ب حرف بابام میرسم با کاراش یبار پارسال هم دعوامون شد اومد زنگ زد گفت بیا مثل زنو شوهرا باهم بریم حموم میمردم این حرفارو می‌شنیدم