2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850920 بازدید | 671151 پست
عزيزم استرس نداشته باش يه شياف اضافه كن انشاالله مامان شدي  فكر كنم جنينت بلاست بود يدونه درست ...

بله عزیزم یدونه بلاست بود 

یعنی میشه🙏

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
من یه سری انجام دادم که دوتا نسخه بود جمعا شدن ۱۳۵۰،  آزمایشگاه قلهک انجام دادم ولی آزمایشگاه ا ...

ممنون عزيز دلم 💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله عزیزم یدونه بلاست بود  یعنی میشه🙏

انشاالله به چيزاي خوب فكر كن 

چون بلاست ١٢انتقال برو آز انشاالله مامان شدي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2731
سلامت باشی😙 حالا تا فردا فرصت داری، فردا صبحم بشی خوبه چون برای انتقال میگن روز اول تا سوم

امیدوارم بشم اگه نشم مثلا پنجشنبه عصرم‌بشم فایده نداره جمعه که تطیله شنبم دکترم نیست مگر اینکه با دکتر دیگه 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
انشاالله به چيزاي خوب فكر كن  چون بلاست ١٢انتقال برو آز انشاالله مامان شدي

ان شالله❤️ 

خدا از دهنت بشنوه عزیزدلم 

خیلی حالم بد شد ولی الان خیلی بهترم😍

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
همین کارو انجام بده عزیزم ایشالله نشونه مامان شدنت هست

منم ۱۳ انتقالم.جنینم ۳ روزه بود.از دیروز لک بینی دارم.اصلا تا دیدم رنگم پرید.هم دیروز هم امروز پروژسترون زدم.بازم لک بینی دارم.بیشتر از لک بینی البته.

زینبی خیلی دلداریم داده.ولی خب استرس ولم نمیکنه.چون خیلی امید بسته بودم که مامان شدم.خیلی‌

خدایا شکرت  
از اول هفته سیزده قطع کردم و تا هفته شونزده روزی دوتا شیاف داشتم و بعد اون روزی یه شیاف

واسه من روزی ۱ امپول ک البته شیافم دارم شبا ۱ شیافم میذارم 

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
شما تو این مدت لک داشتین؟ منم لک میبینم😥 تا میبینم دنیا روسرم خراب میشه.کارم میشه گریه تخمدان را ...

عزیزم😥😥😥باردارید؟

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
شکر قربونت راستش خوبم اما هماتومم اصلا تکون نخورده همون ۵سانت واستراحتم فعلا ممنون از احوالپرسی ...

قربونت انشالله ک همه چی بی خطر طی میشه اصلا نگران نباش توکل بخدا

خداروشکر عزیزم اره لک قهوه ایی دکتر من گفت طبیعی ولی من هماتومم ۵سانت و پشت جنین و خطرناک  ف ...

نگران نباش عزیزم فقط خوب استراحت کن تا۱۲هفتت تموم بشه

امیدوارم بشم اگه نشم مثلا پنجشنبه عصرم‌بشم فایده نداره جمعه که تطیله شنبم دکترم نیست مگر اینکه با دک ...

مگه عصر به بعد روز اول حساب میشه؟ فکر نکنما

من که همیشه 5روز بعداز ال دی پری میشم، راستی سریه قبل چند روز بعداز ال دی شدی؟

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
من امپولمو قطع کرد دکتر فقط انوکسا دارم

من همچنان دارم