2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6970867 بازدید | 679774 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه نذر داشتم گلی اگر مثبت شدم تا زایمان بیام و هر چی بلدم جواب بدم

نذرت قبول گلم. واقعا اطلاعات خوبی داری. من وبقیه دوستان از بودنت استفاده میکنیم سعی کن بعد زایمان هم هر وقت تونستی بهمون سر بزنی.ان شاالله نی نی آقای خوبی هست و مامان مهربونش رو اذیت نمیکنه تا بتونه وقت بیاره  به ماهم سر بزنه.

گلم با لیست آنا جون چک کن ببین کامله یا نه اگر لیستو نداری بذارم

سلام زینبی جون جواب ازمایشم اومد دوازفاکتوراش پایین ترازرنج نرماله ولی دکتردارونداد

من به دستان خداخیره شدم معجزه کرد😍😍
۶ هفته و سه روزم

عزیزم نگران نباش بسپر بخدا واست بهترینارو میخوام عزیزم انشالله بدون مشکل بارداریتو سپری کنی و نی نی برات بمونه راستش من سه قل بودم ک از اواخر ۵هفته ب خونریزی افتادم بعداز کلی دوندگی گفتن ۱قلم مونده اون ۲تا خونریزی کردن اما هنوز جذب نشدن

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
کسایی که تنبلی تخمدان دارن نباید مصرف متفورمین رو قطع کنن من چند ساله مدام میخورم 

دکتر بهتون گفتن همیشه بخورین ؟؟

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
عزیزم هر سوالی داری بپرس به خاطر تنظیم قند خون و انسولین و بالا بردن احتمال مثبت شدن، و جلوگیری از ...

زینب جون من چندماه دیگه انتقال دارم حدودا پنج شش ماه دیگه به نظرتون متوفورمین  بخورم از حالا ؟؟پلیکیستیک هستم 

از دکترم دورم نمیتونم بپرسم ازشون 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 

سلام دوستان.من امروز روز ۵ پری هستم ماه دیگه که پری بشم انشاالله میخوام برم تو سیکل میکرو.چند تا سوال داشتم هرکس میدونه ممنون میشم جواب بده.تو این مدت حتما باید داروی تقویتی یا قرص ال دی مصرف بشه یا میشه مستقیم وارد سیکل شد و اینکه چه داروها و آمپولایی میدن،ایرانیش بهتره یا خارجیش؟میخوام اینارو بدونم که رفتم پیش دکتر بدونم چی بهم میده.البته خودم روزی دوتا متفورمین میخورم و دوفاستون

خدااااایا صدهزار مرتبه شکرت بابت معجزه قشنگت😍😍
عزیزم هفته آینده سه شنبه ساعت ۷ شب

انشاالله همه چي خوبه با جنسيت دلخواه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
ان شالله❤️  خدا از دهنت بشنوه عزیزدلم  خیلی حالم بد شد ولی الان خیلی بهترم😍

خداروشكر عزيزم 🥰💋

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام دوستان.من امروز روز ۵ پری هستم ماه دیگه که پری بشم انشاالله میخوام برم تو سیکل میکرو.چند تا سوا ...

سلام عزيزم دكتر به من قبل تخمك كشي دارو نداد ولي بقيه داشتن  مولتي ويتامين به خاطر خوب شدن كيفيت تخمك  الان يه ويزيت برو پيش دكترت شايد واست ويتامين تجويز كنه  بعضي داروها خارجيش بهتره 

2801