2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821021 بازدید | 669194 پست
من میخورم عزیزم ترشح کمی ولی درد اصلا ندارم

شادن جون نمیدونم  چرا ۴ ۵روزی بود خیلییییی ترشح داشتم مثله اب البته خیلی ببخشید ها،ولی امروز ندارم دیگه فقط درداشو دارم وتیر کشیدن تو واژنم بهش اضاف شده

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه میدونی چیه؟ آب مقطر جدا نداره. آب مقطرش تو یه سرنگ آمادست. فقط دوتا سرسوزن داره. الان عکسشم میفر ...

واسه منم همینطور بود داروخونه بهم توضیح داد که سر آمپول بزرگه رو به آب مقطر وصل کنم بریزم تو پودر بعد یه سر سوزن نازک رو وصل کنیم به آمپول بزرگه کل مواد بکشیم توش. 

دوستان كسي به تازگي آزمايشهاي ايمني و انعقادي رو انجام داده ؟ هزينه و كجا انجام دادين ؟ ممنون 🙏🏼

من ازاد میخام انجام بدم البته چندتا از سی دی مارکرهاش کمه زینب جون گفت،،،از ازمایشگاه پرسیدم گفت۱۳۰۰

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2731
سلام عزیزممم😍😍😍 خوبم قربونت، تو سیکل انتقالم اگه خدا بخواد ده بهمن انتقالمه خوبی خودت؟ راستی چند ...

سلام خوبی میگم تو پری رفتی سونو برای انتقال دکتر چه داروهایی داد بهت؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
بچه ها امروز رفتم سراغ جنین هامو گرفتم.چقدر خوبههههههه😍😍😍😍 احساس مادر شدن هرچند اندک.هرچقدر دور ...

ای جونم ایشالا یه دوقلو سالم و ناز برات میشن و بغلشون می کنی😙😙

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2740
سلام عزیزممم😍😍😍 خوبم قربونت، تو سیکل انتقالم اگه خدا بخواد ده بهمن انتقالمه خوبی خودت؟ راستی چند ...

بسلامتی عزیزم..دوباره منفی شدم 

برا ماه جدید احتمال داره دوباره وارد سیکل انتقال شم  هنوز تصمیم قطعی نگرفتیم.

@شیسا1   عکسش رو گذاشتم. بعید بدونم بشه. همسرمم قبول نمیکرد اما چاره ای نداشتم. ده روز میشه 4 ...

عزیزم آب مقطر و پودر باید به اندازه که دادن مخلوط شه ولی واسه منم شبیه واسه شما بود داروخونه خودش یه سرنگ بزرگ اضافه داد گفت بعد مخلوط کردن سرسوزن رو واسه تزریق عوض کنم بهتر هست همه مخلوط کردنا هم با سوزن بزرگه باشه فقط تزریق ات رو با سوزن ریز انجام بدی که نوکش کج یا کند نشه. 

به من پزشکم گفت نری خودتو سوراخ سوراخ کنی داروخونه بهت توزیع میده چطور 3تا رو با یه سرنگ بکشی و بزنی . خدا خیرش بده چون من قطعا نمی دونستم اینطوری میشه زد

2706