2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6834943 بازدید | 670149 پست
خب بازم خیلی خوب کم کردی که، متاسفانه من اصلا اراده ندارم عزیزم😕😕😕 خواهرم میگه بذار بعد از زایمان ...

انشالله یه بچه شیطون وپرتحرک داشته باشی.اصلا ندونی چطور کم کردی  

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@شیسا1   عکسش رو گذاشتم. بعید بدونم بشه. همسرمم قبول نمیکرد اما چاره ای نداشتم. ده روز میشه 40 تا آمپول. اما از دکترم بپرسم ببینم یه آب مقطر رو میتونم با دوتا پودر قاطی کنم؟ البته نمیدونم سرنگش اصلا جا داره یا نه؟

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
2728
من فکر کردم امپرازول رو قطع کردی خوب شدی        ر

نه قربونت برم..تو یه حالیم که فقط میگم ببینی بعد از زایمان خوب میشم یا همینطور میمونم تااخر عمرم 😢

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
نه قربونت برم..تو یه حالیم که فقط میگم ببینی بعد از زایمان خوب میشم یا همینطور میمونم تااخر عمرم 😢

الهی عزیزم. خیلی خیلی بده تهوع و بالا آوردن. همون وقتی طولانی میشه آدم از همه چی ناامید میشه. اما در عوضش وقتی بذارنش تو بغلت همه این روزا رو یادت میره

@شیسا1   عکسش رو گذاشتم. بعید بدونم بشه. همسرمم قبول نمیکرد اما چاره ای نداشتم. ده روز میشه 4 ...

داروهاتو شروع کردی لیلا جون؟😍.ان شاء الله که به سلامتی و خوشی باردار میشی عزیزم و نی نی های خوشگلتو بغل میگیری 😍😍

الهی عزیزم. خیلی خیلی بده تهوع و بالا آوردن. همون وقتی طولانی میشه آدم از همه چی ناامید میشه. اما در ...

اره گلم ..خیلی بده.همه سیستم زندگی ادم بهم میخوره..

ان شاء الله قسمت خودت بارداری شیرین و بی دردسر 😍😍

2738
@شیسا1   عکسش رو گذاشتم. بعید بدونم بشه. همسرمم قبول نمیکرد اما چاره ای نداشتم. ده روز میشه 4 ...

لیلا جون سیکل شما کی شروع میشه؟ لانگ هست یا کوتاه؟اگه دوست داشتی این سوال رو جواب بده، مشکلتون چیه که قراره میکرو کنید؟

آره عزیزم عکسش رو دیدم. منم فوستیمون داشتم که مثل همین بود و باید روزی ۲ تا میزدم، دکترم گفت ۲ تا پودر با یه آب بزن که کمتر اذیت بشی...

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
گفت اگه پایین باشه خیالمون برای میکرو راحت تر هست ولی بودن کسایی که با دی اف ای بالا نتیجه گرفتن.برا ...

پروانه نگفت چيكار كني پايين تر بره؟

و اينكه به شما ميگن كيفيت جنين ها كه ضعيف شد از تخمكه يا از أسپرم؟؟

...
لیلا جون سیکل شما کی شروع میشه؟ لانگ هست یا کوتاه؟اگه دوست داشتی این سوال رو جواب بده، مشکلتون چیه ک ...

تا جاییکه میدونم کوتاهه عزیزم. چون گفت اول تا چهارم پریودی بیا برای شروع گونال. عزیزم من جفت لوله های قشنگم بسته است!! البته تیر طبیعی باردار شدم که مردادمتاسفانه سقط شد پروانه جون. حالا این ماه پریود شم باید برم برای شروع سیکل اگه خدا بخواد. ذخیره ام 1/8 هست همسرمم سالمه خدارو شکر. انعقادی یه مشکل دارم و یه کمی ایمنی. آنچه خوبان همه دارند من یکجا دارم خخخخ

2706