2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822122 بازدید | 669237 پست
سلام عزیزم سینافکت رو که داشتم فقط دوزشو کم کرد استرادیولم بهم داد سه روز اول دوتا بعدش روزی سه تا، ...

بسلامتی عزیزم کمرم درد می کنه ولی پری نیومد فردام‌که دکتر دارم‌

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
والا عزیزم من برای دومی هم همون رستاک وقت گرفتم، طول سرویکسم هفته پیش رستاک رفتم.

مرسی. انشالله تا آخرش همه چی خوب و مرتب باشه. 😍

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدای من هنوز شرمنده ام!🙈🙈🙈🙈🙈 حتما از دکترم دوتا آب و چهارتا پودر رو میپرسم. مرسی عزیزم

دشمنت شرمنده عزیزم 😘

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
دقیقا مال منم همینه گفت یخچالی نیست،  به شما هم اینو گفت؟  یعنی یخچال نزارم؟؟؟

مادستشوییم خیلی سرده، شوفاژ اینا نداره.  من اینجور چیزا رو میذارم کمد دستشویی. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2731
سلام عزيزم من دوتا غربالگيرمو پيري رفتم دكتر من خيلي قبولش داره  اگه ميخواي بري بايد از ي ...

ممنونم که جواب دادی، بهم امروز زنگ زدم برا ۱۹ بهمن وقت داد. 

یعحی چی جفت به رحم چسبیده؟ الان هفته چندی؟ ببخشید من خنگم، میام میخونم اینجارو ولی یادم میره بچه ها رو.

راستی شوهرم میتونه بیاد؟

تیارا جون دوستمون گفت همه رو یه جا تایید میکنن. چی شد امروز گونال گرفتی بالاخره؟ اگرم نه که نگران نب ...

اره عزیزم بعد از دوبار رفتن به ۱۳ آبان گرفتم و فقط ۱۴ تا شو تو یه نسخه بیمه تایید میکنه منم فقط ۱۴ تا گرفتم

مادستشوییم خیلی سرده، شوفاژ اینا نداره.  من اینجور چیزا رو میذارم کمد دستشویی.

آخه اصلا نگفت جای خنک بزار خب اگه قراره جای خنک باشه بزاریم یخچال دیگه، ولی تاکید کرد یخچالی نیست نمیدونم بزارم یخچال خراب نشه از طرفی هم خب خونمون گرمه و جای خنک نداره والا موندم چکار کنم

2738
الهی فدات شم ممنون دعا کن برام  بخدا از ته دلم واسه همتون دعا میکنم همیشه❤️  خدا کنه منم ...

زنده باشی دوست گلم، چشم حتما😙😙😙

الهی آمین😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بسلامتی عزیزم کمرم درد می کنه ولی پری نیومد فردام‌که دکتر دارم‌

سلامت باشی😙

حالا تا فردا فرصت داری، فردا صبحم بشی خوبه چون برای انتقال میگن روز اول تا سوم

ممنونم که جواب دادی، بهم امروز زنگ زدم برا ۱۹ بهمن وقت داد.  یعحی چی جفت به رحم چسبیده؟ الان ه ...

بله همسر اجازه داره بياد داخل 

من تو ٢٤هفته دوقلوهام رو از دست دادم يك ماه پيش 

نميدونم دكتري كه منو عمل كرد گفت چرا تو سونو نفهميدن كه جفت به رحم چسبيده دليل چسبندگي رو نفهميدم چون من مشكلي نداشتم دكتر گفت ممكن تو بارداري پيش بياد 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
من تا ۱۶ هفته رفتم پیشش ولی مریضای دیگه میگفتن انجام میده

ستاره جون كي ميري ان تي ؟

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
آخه اصلا نگفت جای خنک بزار خب اگه قراره جای خنک باشه بزاریم یخچال دیگه، ولی تاکید کرد یخچالی نیست نم ...

تیارا جون اگه پنجره هاتون دوجداره نیست میتونی بذاری پشتش چون خنکه یعنی برای ما که اینجوریه

بچه ها سلام  من امروز ۸ انتقالم بود همین الان لکه بینی پیدا کردم 😭😭😭 خون تازه هم هست  ...

عزيزم استرس نداشته باش يه شياف اضافه كن انشاالله مامان شدي  آسپرين هم قطع كن 

اگه آمپول نميزني به جاي يدونه شياف آمپول بزن

فكر كنم جنينت بلاست بود يدونه درسته؟