2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841647 بازدید | 670552 پست
عزیزم فکرتو به خون تازه کهنه نده به شیاف پروژسترون یا آمپولت یکی اضافه کن استراحتت رو بیشتر کن اگر د ...

خیلی نگرانم اشکم بند نمیاد 😭😭😭 

وای خدایا تروخدا دعا کنید برام😭

خدا جونم شکرت ، بعد از ۶ سال منو لایق یه فرشته دونستی❤️👼🏻❤️🤰🏼 خدایا حافظش باش🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسلامتی عزیزم..دوباره منفی شدم  برا ماه جدید احتمال داره دوباره وارد سیکل انتقال شم  هنوز ...

قربونت

عزیزم😔 منم سریه قبل منفی شدم دوباره رفتم سیکل انتقال یعنی دکترم خودش گفت منتها ال دی داشتم دیگه یه ماه فاصله افتاد، همش احساس میکنم افتادم رو دور باطل😞 خدا خودش کمک هممون کنه زودتر نتیجه بگیریم راحت بشیم ازین بساط پانکچرو انتقال

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
خیلی نگرانم اشکم بند نمیاد 😭😭😭  وای خدایا تروخدا دعا کنید برام😭

اصلا به خودت و نی نی استرس و ناراحتی نده الان تو شرایطی هستی که باید روحیه قوی یه مامان رو داشته باشی نه یه خانم ناامید

دوستان كسي به تازگي آزمايشهاي ايمني و انعقادي رو انجام داده ؟ هزينه و كجا انجام دادين ؟ ممنون 🙏🏼

من یه سری انجام دادم که دوتا نسخه بود جمعا شدن ۱۳۵۰،  آزمایشگاه قلهک انجام دادم ولی آزمایشگاه انتقال خون،  دانش،  نور و پارس هم میدونم انجام میدن

بچه ها سلام  من امروز ۸ انتقالم بود همین الان لکه بینی پیدا کردم 😭😭😭 خون تازه هم هست  ...

خدا کمکت کنه عزیزم نگران نباش، اینجا من دیدم بچه هایی که خونریزی داشتنو مثبت شدن، انشاالله که شما هم مامان شدی❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
اصلا به خودت و نی نی استرس و ناراحتی نده الان تو شرایطی هستی که باید روحیه قوی یه مامان رو داشته باش ...

امروز از صبح حالم بد بود 

روحیه ام خراب بود الانم که اینو دیدم حالم بدتر شد 

تروخدا دعا کنید خدا نا امیدم نکنه 

ولی خودمو جم و جور میکنم تا شوهر نیومده نمیخام اون بخوره تو ذوقش

2738
سلام عزیزم بله خیلی هم احتمال مثبت شدن میره بالا، خوشحال باش

كسي بوده با اين شرايط كه مثه من باشه؟

خدا كمكم كن بعد از هفت سال نازايي د و تا جوجه انتقال دادم خداايا كمك كن بمونن واسم🙏🏻🙏🏻😍
امروز از صبح حالم بد بود  روحیه ام خراب بود الانم که اینو دیدم حالم بدتر شد  تروخدا دعا ...

حتما واست دعا میکنیم. دوستم الان خودت بیشترین کمک رو به خودت می تونی بکنی با آرامش و صبوری. بی قراری اصلا خوب نیست به من که ابن سینا گفته بود مهمترین عامل موثر دوری از استرس و تنش هست بعد انتقال. 

منم منظورم همین بود، گفتم آماده کنین بعد بکشین توی سرنگ بزرگتر... 😉 البته اگر دو تا یکی بشه کرد که ...

وای خدای من هنوز شرمنده ام!🙈🙈🙈🙈🙈

حتما از دکترم دوتا آب و چهارتا پودر رو میپرسم. مرسی عزیزم

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
من که حالا حالا ها قرار نیست برم مرکزم موندم اون شیش تا باقی مونده از ۲۰ تا که تایید نشده رو بدم کی ...

تیارا جون دوستمون گفت همه رو یه جا تایید میکنن. چی شد امروز گونال گرفتی بالاخره؟ اگرم نه که نگران نباش یواش یواش تو بازار دارن پخش میکنن انگار

حتما واست دعا میکنیم. دوستم الان خودت بیشترین کمک رو به خودت می تونی بکنی با آرامش و صبوری. بی قراری ...

این چند روز خیلی خوب بودم ولی الان فقط امروز روحیه ام بد بود 

وای خدا کنه لانه گزینی باشه 

الهی قربونتون برم که با این که نمیبینمتون همتون عین خواهر میمونیدبرام❤️ 

مرسی که انقدر مهربونی❤️

دقیقا مال منم همینه گفت یخچالی نیست،  به شما هم اینو گفت؟  یعنی یخچال نزارم؟؟؟

من گذاشتم تو جامیوه ای یخچال. آخه درسته هوا سرده اما تو خونه به هرحال وسایل گرمایشی هست

خدا کمکت کنه عزیزم نگران نباش، اینجا من دیدم بچه هایی که خونریزی داشتنو مثبت شدن، انشاالله که شما هم ...

الهی فدات شم ممنون دعا کن برام 

بخدا از ته دلم واسه همتون دعا میکنم همیشه❤️ 

خدا کنه منم اونطوری باشم❤️

2706