2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864458 بازدید | 672328 پست
من دراین مورد باهاش صحبت نکردم ولی نساجون همینجا گفت که هیچیو قبول نداره و انجام نمیده، هرکاری بخوای ...

انشالله که دفعه بعدی نتیجه میگیری عزیزم❤️

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بقول سعید ماه های قبل که نمیخواستم پریود شم ۲۵ روزه میومد😁🤦🏼‍♀️ الان چشم انتظار پریودیم ازش خبری ...

خدا رو چه دیدی شاید بارداری 😍نه این قرصها باعث تاخیر نمیشن

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
سلام دوستان خوبین ببخشید یه سوال داشتم داداش و زنداداشم من رفتن مرکز مام برای تعیین جنسیت ۱۳ تا جنین ...

ممکنه پبش بیاد که جنین پسر یا نباشه یا کم باشه ان شاالله تو ۵ تا باقیمانده جنین پسر داشته باشن .

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
2731
نمیده،فقط انتقال میده،هیچ کاری نمیکنه

عجب دکتریه 

خب اگه مرکز میری ، به یه دکتر دیگه بگو خراش بده ،یا اصلا با یه دکتر دیگه تو مرکزتون ادامه بده

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
من دراین مورد باهاش صحبت نکردم ولی نساجون همینجا گفت که هیچیو قبول نداره و انجام نمیده، هرکاری بخوای ...

فکر نکنم خراش دادن دیگه قبول نکنه ،خراش یه کار پیش پا افتاده است ،همه دکترا انجام میدن ،تو‌مطبشونم انجام میدن‌، یک دقیقه کمتر وقت‌ میبره 

فکر نکنم ضخامتتو به هم بزنه چون ربطی به ضخامت نداره ،یه چندتا خراش کوچیک ایجاد میکنن که جنین اونجا راحتتر بتونه لانه گزینی کنه 

فکر نکنم خراش دادن دیگه قبول نکنه ،خراش یه کار پیش پا افتاده است ،همه دکترا انجام میدن ،تو‌مطبشونم ا ...

عزیزم از روی تجربه نساجون میگم انجام نمیده،اگه ضرر نداره به نظرتون که از طریق یه دکتر دیگه پیگیر بشم،سپیدارجون گفتن چون رحمت مشکل نداره لازم نیست،دیگه نمیدونم چی درسته چی اشتباه

عزیزم از روی تجربه نساجون میگم انجام نمیده،اگه ضرر نداره به نظرتون که از طریق یه دکتر دیگه پیگیر بشم ...

منم تا حالا انتقال ندادم گلم در مورد خودم تجربه ندارم 

ولی تا جایی که اینجا از بچه‌ها شنیدم کسی نگفته که ممکنه ضرر داشته باشه فقط به لانه گزینی جنین کمک می‌کنه و خدایی نکرده اگرم مثبت نشد دیگه اثرش از بین می‌ره 

یه بارم تو‌مطب دکتر دیدم رحم‌ یه‌ خانومی رو دکتر خراش داد ،خیلی زود انجام داد و تموم شد و یه درد مختصر و خیلی کم داشت همین 

بازم بچه هایی که انجام دادن میان راهنماییت میکنن ولی معمولا بعد یکی‌ دوتا انتقال منفی دکترا خودشون انجام میدن

سلام میشه اسم منم برای چله اضافه کنید.ممنون التماس دعا

حتما عزیزم ♥️ 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
خدا رو چه دیدی شاید بارداری 😍نه این قرصها باعث تاخیر نمیشن

انشالله خدا از زبونت بشنوه 🥹 🫀

تا ۴ خرداد اگ پریود نشدم بیبی میزنم ، اخه ۴ خرداد میشه ۲۶ روز از سیکلم...و روز اول پریودیم طبق ماه های قبل

تعجبم از اینه ک من ده روز قبل پریود دردش رو دارم این ماه عادی عادی ام😁

توکل بر خدا 🥹🫀✨

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
انشالله خدا از زبونت بشنوه 🥹 🫀 تا ۴ خرداد اگ پریود نشدم بیبی میزنم ، اخه ۴ خرداد میشه ۲۶ روز از س ...

ان شاالله که مامان باشی 🤲😍

عزیزم از روی تجربه نساجون میگم انجام نمیده،اگه ضرر نداره به نظرتون که از طریق یه دکتر دیگه پیگیر بشم ...

خراش رو خیلی ها جواب میده رو یکسری هم جواب نمیده .من خودم انجام دادم و مثبت نشدم و خراش خیلی عمیق روی رحم انجام نمیدن و تقریبا بعد از سه ماه اثرش از بین میره حالا شما در کنار آزمایشها قبل انتقال بعدی یه دکتر دیگه اگه شد بگین براتون انجام بده .من با بیهوشی انجام دادم و فکر نکنم خیلی زمان زیادی ببره 

سلام به همگی

نمیدونم چنددرصد از بچه های قدیم هستن

ولی من تو همین تاپیک‌بدم و نی نی دار شدم

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
2706