2733
2734
عنوان

يه سوال ذهنمو مشغول كرده

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 69 پست

منم امروز به همسرم گفتم احتمالا نمادین باشه،چون جسد خیلی زود فرآیند تجزیه رو انجام میده

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره احتمالا وگرنه بايد بصورت نمادين باشه هيچ كسم نيومد  دو روزه فكرم درگيره 😐

نه نمادین نیست هزیزم من تا بحال تشییع چندتا از شهدا بودم تابوت ها واقعا سنگین بود ،فکر میکنم داخل تابوت ها از پک های منجمد مخصوصی استفاده میکنن که داخل تابوت سرد بمونه

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 

والله به ما گفتن طرف وقتی میمیره وقتی روی تابوت حرکتش میدن بدن طوری درد میکنه انگار دارن با پوتک میکوبنش حالا جریان رو نمیدونم والله کلی گفتم قصدی ندارم خدا رحمتشون  کنه 

کاربر آقام 
2731

عزیزم، بعضی ازاین شهدایی عزیز، چیزی داخل تابوت نیست، جزءمثلایک تکه استخوان 

مثل شهیدعباس آسمیه که چندشهرهم رفتن

شهدای این چندروزهم داخل سردخانه هستن معمولا، ویابراثرسوختکی جیزی نمانده، 🥹🥹🥹😞😞😞

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
خب ببخشید بیرون که نگه نمیدارن تو سرد خونه ست فقط اون موقعی که میخواد رو دست مردم تشییع بشه میارن بی ...

همون رو دست مردمم ممكنه ساعتها طول بكشه 

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
نه نمادین نیست هزیزم من تا بحال تشییع چندتا از شهدا بودم تابوت ها واقعا سنگین بود ،فکر میکنم داخل تا ...

اهان ممنون 

اخه من خودم تا حالا نرفتم 

برام يه لحظه سوال شد كه جچوري ميشه اخه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

ببخشید اینجوری مثال میزنم بعضی مدل یخ ها میبینی آبی رنگ و خیلی دیر آب میشه مثلا ماهی سفارش بدی از جنوب تا برسه یخ یخ فکرکنم از اونا استفاده میکنن 

شهدا هم ک بندهای خدا چندتا استخوان مونده چیزی نیست 

به نظر من قم و مشهد واقعی بقیه شهرا نمادین

اخه فكر كن پيكر رو هي سردو گرم بشه اصلا نميشه بو ميگيره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید اینجوری مثال میزنم بعضی مدل یخ ها میبینی آبی رنگ و خیلی دیر آب میشه مثلا ماهی سفارش بدی از جن ...

برخي مدافع حرم ها جنازه كامله 

مثلا شهداي مفقودالاثر نيست كه 

اهان اره يه دوست ديگم گفتن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اهان ممنون  اخه من خودم تا حالا نرفتم  برام يه لحظه سوال شد كه جچوري ميشه اخه

خواهش میکنم عزیزم ،نه من مطمئنم نمادین نیست 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
ما تو اقوام شهید داشتیم .۴روز طول کشید دفنش کنن . نمادین اصلا نیست هرجا بردن خود جسد بوده ولی شرای ...

مرسي عزيزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706