2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6833187 بازدید | 669969 پست
زینب جان اینایی که گفتی رو اصلا به من نگفتن اصلا نمیدونم چی هست !!!! نکنه برای همین من رو پوکوندن؟!! ...

والا اینا کارایی بود که چون خودم کیست آندومتریوما داشتم برام تاکید داشتن انجام بدن

والا نمیدونم جریان شما چی هست و پرونده ت لازمه

فقط خیلی مراقب خودت باش

عزیزم خدا بهتون رحم کرده حسابی  خدا رو شکر  الان حالت خوبه؟  عزیزم ان شاالله با هم ...

اره خدا خیلی رحم کرد 

ممنونم الان هم درد دارم ولی قابل تحمله فقط خیلی خیلی ناراحتم میگن برای انتقال اول، رحم رو خراش نمیدن؟ درسته؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اینا کارایی بود که چون خودم کیست آندومتریوما داشتم برام تاکید داشتن انجام بدن والا نمیدونم جری ...

دکتر گفت باید صبر کنی مایعات جذب بشه هیشکی هم توضیحی نداد چرا این بلا سر من اومد؟!

عزیزم فعلا کاری نکن اذیت میشی 😉😉😉😉

چشم، راستش میگم شاید تخمکی مونده باشه و نزدیکی باعث بشه باردار بشم، وگرنه خوده نزدیکی برام مهم نیست

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
2728
عزیزم بیمارستان آرش هم یه زنگ بزن..تو یه گروه میگفتن اونجا هم خوبه

ممنووون عزيزم حتما 😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
😂😂😂نه سارا جون من الان ۶ماهه خودم جاروبرفی نکشیدم اولش که بخاطر انتقال بعدشم هماتوم و جفت پایین م ...

عزيزم اين همه نكشيدي بازم نكش 😂

گلم جفتت كي رفت بالا ؟ 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
سلام شما هم کیست اندومتریوز داشتین؟ قبل از تخمک کشی و بعد از آمپول HCG کار خاصی انجام دادین؟

نه عزیزم پلی کیستیکم.نه فقط خودمو گرم نگهداری کردم ازقبل هم شکمموباروغن سیاهدونه ماساژ دادم

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
مرسی عزیز دلم بابت راهنماییت ببخشید زیاد سوال میپرسم چون برام مهمه میپرسم عزیزم شما فقط بخاطر سینه ...

خواهش می کنم نه حق داری خب آره بخاطر همین 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اره تاپیکتون رو دنبال کردم ....ایشالا شماهم بزودی مامان میشی....نگران نباش سینه همه فیبروکیستیکه مشک ...

انشاالله که همینطوره واینکه شما هم بزودی خوش خبر باشید

اره تاپیکتون رو دنبال کردم ....ایشالا شماهم بزودی مامان میشی....نگران نباش سینه همه فیبروکیستیکه مشک ...

ممنون از راهنمایی شما

2706