2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855849 بازدید | 671618 پست
سمانه فکر کنم یکی از کارهایی که کمک به مثبت شدن میکنه همینه تا از انتقال رسیدی تند و تند تو آشپزخونه ...

دهنت سرویس کلی خندیدم 😂😂😂😂

من چون سقط داشتم دکترم  گفت بلاست بشن احتمال سقط کمتر شه فلان من بیشتر کلا نگران موندم وگرنه من با یه اسپرمی قبلا دوبار حامله میشدم که همه دکترا پشماشون میریخت میگفت واقعا بگو چجوری فقط 😂😂😂ولی فکر کنم بدنم ایمنی داری برای موندن درست نمیزاره رشد کنن شایدم از اسپرم بوده باشه واقعا نمیدونم ،این دفم میدونستم حداقلش یه اتصال کوچیکم شده میکنن بعدشو واقعا دیگه نمیدونم امیدم به خداست فقط😔

سمانه فکر کنم یکی از کارهایی که کمک به مثبت شدن میکنه همینه تا از انتقال رسیدی تند و تند تو آشپزخونه ...

روزگار که با من بد سر لجه به قول دوستم منتظره ببینه ما چی میگیم 😂 همهیشه حال گیری بوده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دهنت سرویس کلی خندیدم 😂😂😂😂 من چون سقط داشتم دکترم  گفت بلاست بشن احتمال سقط کمتر شه ف ...

انشالله که اگه چسبیدن تا آخرش برات بمونن 🙏🙏🙏

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
2731
یسنا جان توتاپیکت برات پست گذاشتم

سلام خانمی

خداروشکر ازمایشو وعکسم خوب بود گفت مشکلی نداری

حالا مزکز گفتن دوم یا سوم پری بیا

بنظرت شروع میکنن یا فعلا نه

شماهم راهنمایی کن

@زینبی_بابا    

خدایا شکرت🙏🏻💚❤🤍💛🧡
سلام خانمی خداروشکر ازمایشو وعکسم خوب بود گفت مشکلی نداری حالا مزکز گفتن دوم یا سوم پری بیا بنظرت ...

خداروشکرعزیزم .اره دیگه شروع میکنن مشکلی نیست

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
عزیزم خدا نکنه این حرفا رو نگو نی نی ناراحت میشه روال طبیعی هست کم شدن ویار تو این هفته ها برای بعض ...

نمیدونم چند روزی بود دل درد داشتم و از دروز لکه بینی قهوه ای نسبتا زیاد.دکتر آمپول پروژشترون اضافه کرد.نمییدونم چی میشه.دعا کنین برام

نمیدونم والا ۱۱۸ زده. از شما واحدش چی بود؟

البته من ۲۴ هستم ، شاید مثلا ۱۲ توی این زمان خوبه.چون بزرگ میشن کم کم.

وزنشون چند بود ؟

توی گروه دوقلو ها نیستی؟

من دو تا ماما و دکتر دیدن ، گفتن خوبه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
روزگار که با من بد سر لجه به قول دوستم منتظره ببینه ما چی میگیم 😂 همهیشه حال گیری بوده

سمانه جون شما استرادیولم داری الان؟تا کی باید خورد؟

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..
مرررسي گلم يعني الان براي شما حجم آب ١١/٨؟  من ديروز كه ٢٠ هفته و ٤ روز بودم رفتم سونو آبشون ١ ...

الان رفتم چک کردم.

براز هفته ۲۴ بین ۹۰ تا ۱۶۰ توبه.

من ۱۲۰. بد نیست ولی خوب وسط رو ب پایینه.

باید فک کنم مایعات زیاد بخورم.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
2706