2752
2734
عنوان

بیایید از فانتزی های مامان بزرگا بگید با دلیل😅

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 73 پست

منم مامانم اینا رو گفته :قیچی و بهم نزن دعوا میشه

ناخن که میگیری اگه زیر پا بیوفته دعوامیشه

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️
منم مامانم اینا رو گفته :قیچی و بهم نزن دعوا میشه ناخن که میگیری اگه زیر پا بیوفته دعوامیشه

اینم که شب ظرف کثیف نباید بمونه هم شنیدم نمیدونم درست و غلطشو

با امضای من مشکل دارید هی حذف میکنید؟!😒با اون سایتتون اه😐 فقط اومدم بگم راه چاره واسه شپش قطره کیمیا هست سوال داشتید  تو یکی از تاپیکام بپرسید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مامانم اینا رو گفته :قیچی و بهم نزن دعوا میشه ناخن که میگیری اگه زیر پا بیوفته دعوامیشه

ناخن نشنیده بودم خیلیا میگن حموم مو شونه نزنید ناخن نگیرید 

ولی یه چیزی هست ک میگن خود ب خود این حرفا درست نمیشه

2731
من تنبلم ظرفام اکثرا میمونه😒

منم همینطور😂👌

اهان یه چیز دیگه ام یادم اومد 

میگن اشغال نزارید بمونه  توخونه  مخصوصا اگه خون روش باشه 

من شنیدم ازمابهترون جمع میشه

پس شیطون خونه ما پلاسه  حکم سلف سرویس داره براش😅

🤣🤣🤣

بازم از این چیزا میدونی ک واقعیت دارن بگو عزیزم من علاقه دارم

الان زیاد حضور ذهن ندارم اما شب حمام رفتن هست بدون بسم الله جایی رفتن مخصوصا برای اولین بار غذا رو بدون بسم الله بخوری شیطان ازش میخوره اگر وسط غذا یادت بیاد بخونی بالا میاره (اینکه از غذات بخوره یعنی قدرتش برای تسلطی به تو زیاد میشه یه بنده خدایی شیطان رو خواب دیده بود عین مجسمه های بودا چاق بود بعد از اون دیگه موقع غذا بسم الله گفت مدتی بعد باز خواب دید اینبار ضعیف و لاغر بود) این که مبگن ترشی نخوری یه جیزی میشی راسته  ترشی روح و جسمو نابود میکنه . روزا آب و نوشیدنی رو ایستاده شبها نشسته بخور این حدیثه ....قبل و بعد غذا یکم نمک بخور قبل و بعد غذا با وضو باشی از دیوانگی و فقر نجات پیدا میکنی اینا همه حدیقه  

اهان یه چیز دیگه ام یادم اومد  میگن اشغال نزارید بمونه  توخونه  مخصوصا اگه خون روش ب ...

بله منم شنیدم از حس ترس.بوی غذا.و پسماند غذای ما میشه غذای اونا ولی خون نمیدونستم

الان زیاد حضور ذهن ندارم اما شب حمام رفتن هست بدون بسم الله جایی رفتن مخصوصا برای اولین بار غذا رو ب ...

چقد جالب و مفید بودن مثلا من اصلا بسم الله نمیگم از این ب بعد همیشه میگم فقط آخر غذا میگم خدایا شکرت

چقد جالب و مفید بودن مثلا من اصلا بسم الله نمیگم از این ب بعد همیشه میگم فقط آخر غذا میگم خدایا شکرت

سعی کن تو هر کاری بسم الله الرحمن الرحیم بگی کامل هم بگی بسم الله تنها اون اثر رو نداره

ابای من میگفت اب میریزی زمین بسم الله بگو شبا ناخن نگیر شبا ب اینه نگا نکن انگشتر تو انگشت وسط و اشتره و شست نکن شب مو شونه نکن حموم نرو شب جارو نکن

البته اگ میگن شب کاری نکنید علت نبود برق در زمان گذشتس

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
ابای من میگفت اب میریزی زمین بسم الله بگو شبا ناخن نگیر شبا ب اینه نگا نکن انگشتر تو انگشت وسط و اشت ...

ترکی عزیزم آبا میگی؟منم ترکم😊منم ب بسم الله اعتقاد دارم حتی تو آبکشی برنج هم بسم الله میگم