2752
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6849620 بازدید | 671070 پست
شادن جون والا دیونه شدم😂😂هزارتا فکروخیال میاد توسرم الانم سرم گهگاهی درد میکنه وبا زیر شکمم وکشاله ...

خداروشکر علایمشم داری که عزیزم، حتما بری آزمایشاااا

من هزارباره میگم بازم میگم هرکی مشکلش تخمدان یا اسپرم شوهرش باشه بالاخره طبیعی باردار میشه ولی یکی مثل من که هر دو لوله هام بستست نمیتونم امیدی به طبیعی داشته باشم، انشاالله که معجزه ی خدا شامل حالت شده دختر خوب

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
شماهم دارید قراره انجام بدید میکرو مهم نطر دکترتونه

من بهم گفت سونو سینت خوبه ...بهش گفتم پس چرا درد دارم گفت بخاطر جنس سینه هست که فیبروکیستیک هست

الان دکتر پیشنهاد میکرو داده اما شوهرم میگه چون پنج ماه هست اقدام کردیم زود ...میگه هنوزبراطبیعی تلاش نکردیم

اسپرم شوهرم ضعیف

تعداد ۱۴میل بود حرکت 30مورفو یک

بعد خرنوب دادم 

بعدیکماه تعداد شد دو حرکت ۵۰مورفو۳

Dfiبالاست احتمالا ۳۰

نمدونم صبرکنم یابرم میکرو

نمی‌دونستم برا سینه فیبروکیستیک خطرناک

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دیگه فیبروکیستیک عادیه که اکثر خانوما دارن  ممنون انشأالله🙏🙏

شما فقط بخاطر فیبروکیستیک دنبال رحم اجاره ای بودید؟

یعنی اینقدر بدمیکرو؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
عزیزم ان شاالله همه چی عالی پیش میره  منم خیلی میترسیدم از بی هوشی از اینکه به هیچ کی حتی مادر ...

زینب جون امروز پانکچر شدم، ببخشید میشه در مورد نزدیکی بعد از پانکچر برام بگین؟ 

باید ایستاد و فرود آمد بر آستانه دری که کوبه ندارد.
2731
عزیزم منم کیست اندو داشتم دکترم خودش بود قبلش بهت مترونیدازول تزریقی باید بدن برای پروفیلاکسی دو ش ...

زینب جان اینایی که گفتی رو اصلا به من نگفتن اصلا نمیدونم چی هست !!!! نکنه برای همین من رو پوکوندن؟!!!

میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد ...

عزیزم چه قدر سخت داره میگذره بهت😢😢😢😢 الان پیامت رو دیدم

کاش زودتر میدیم حداقل همدردی چیزی

اگه خودم منع بیرون رفتم نداشتم میومدم پیشت، تنهایی تحمل نکنی 

آخه آدم که از فولاد نیست، مگه چه قدر جون داره که هم کلی دارو بگیری هم با هزار درد سر مثبت بشی آخرش خون ریزی شدید و بعدم هیچی از اون دو تا بچه که ضربان قلب داشتن نمونه... 

اتفاقا اضطراب در اون حد که شما داشتی و اون نوع کتک زدن برات سم بوده، کلی آدرنالین تو خون آزاد میشه، خب معلومه قلب اون طفل معصوم که اون همه کوچیکه و خونریزی هم داشتی ولی میگفتن 70_80 در صد میمونه، چه توانی داشته واسه تحمل اون حجم آدرنالین و بقیه هورمونهای ناراحتی... 

این همه ناباروری با علت نامشخص، معلومه به خاطر استرس هست، اگر نیست چرا بعد از ivf طبیعی حامله میشن... 

چرا همه میگن استرس سمه... خب روی یک جنین اثر زیاد نداره ولی روی یک جنین ممکنه اثرات بد بذاره...

برات دعا میکنم زودتر همسرت متوجه اشتباهش بشه و بیاد پیشت از دلت در بیاره... دوباره با هم و کنار هم برید سراغ درمان و حتما هم جواب میگیرید

ای کاش بقیه متوجه دعواتون نمیشدن... دیگه نذارید بدترین دعواها رو کسی بفهمه جز خیانت و اعتیاد... که اونم اول مشاور باید بفهمه

پدر و مادرها احساسی هستن نمیتونن بی طرف باشن...

از ته دل دوست دارم آشتی کنین، حتی اگه الان ازش خیلی ناراحتی و شاید نفرت داری، کاملا قبول دارم خطا کرده، خیلی هم بزرگه ولی ادامه اش فقط لجبازیه... نه اون بچه ها برمیگردن نه چیزی فقط ادامه دادن گره رو کور میکنه

اگه راه برگردین سر خونه تون بعد حتما راجع بهش صحبت کنین حرفه‌ای هم رو گوش بدین کامل بعد شک نکن ازت عذر خواهی میکنه... 

شک نکن عذاب وجدان داره ولی جلوی خانواده ش غرورش بیشتر میشه و نمیاد اعتراف کنه

ان شاالله زودتر خبرهای خوب بدی عزیزم

من بهم گفت سونو سینت خوبه ...بهش گفتم پس چرا درد دارم گفت بخاطر جنس سینه هست که فیبروکیستیک هست الا ...

آره منم بخاطر مصرف داروها برای اقدام بارداری درد داشتم گفت بخاطر فیبروکیستیکه بهم ویتامین داد

آره عجله نکن یکم به خودتون زمان بدید برای دی اف آی شوهرتم بگو حتما مکمل بخوره میاد پایین شوهر من دی اف آیش بالا بود چند ماه مکمل خورد که خداروشکر اومد پایین

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
من هرروز بادوم رو میخورم ولی اونطوری شیربادوم درست نکردم،دکتر گفت برا چی خوبه؟ اینطوری طوری درست میک ...

گفت کلسیم بالایی داره، بدون عسل با شکر هم میشه 

چون یه مدت لبنیات نمیتونستم بخورم میگفت در حد لبنیات کلسیم داره

فقط همیشه نخور چون کالری زیادی هم داره

شما فقط بخاطر فیبروکیستیک دنبال رحم اجاره ای بودید؟ یعنی اینقدر بدمیکرو؟

آره تایپیکامو خوندی من کلا استرسی هستم چندسال بود می خواستم میکرو کنم بزور خودمو اینبار راضی کردم پناه برخدا انشأالله که مشکلی نیست چون خیلیا با همین وضعیت بارها انجام دادن ونتیجه گرفتن الان بچه دارن

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
آره منم بخاطر مصرف داروها برای اقدام بارداری درد داشتم گفت بخاطر فیبروکیستیکه بهم ویتامین داد آره ع ...

مرسی عزیز دلم بابت راهنماییت

ببخشید زیاد سوال میپرسم چون برام مهمه میپرسم

عزیزم شما فقط بخاطر سینه فیبروکیستیک دنبال رحم اجاره ای بودید؟

آره تایپیکامو خوندی من کلا استرسی هستم چندسال بود می خواستم میکرو کنم بزور خودمو اینبار راضی کردم پن ...

اره تاپیکتون رو دنبال کردم ....ایشالا شماهم بزودی مامان میشی....نگران نباش سینه همه فیبروکیستیکه مشکلی نیست 

سلام زینب جان رژیم رو از قبل هم داشتم  پنج شنبه تخمک کشی کردن باورتون نمیشه این همه آمپول و . ...

عزیزم خدا بهتون رحم کرده حسابی 

خدا رو شکر

الان حالت خوبه؟ 

عزیزم ان شاالله با همون مامان میشی و به تعداد هم نیست گلم