2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817917 بازدید | 669040 پست
آخه اونم خیلی دلش میخواست مادر بشه به هر حال مادر شدنت رو بهت تبریک میگم😍😍

فدات بشم ممنوووووون😘😘😘

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب اینکه چند سلولین چه فرقی دارن؟

ببین سه روزه ها نهایت هشت سلولی هستن ولی تعداد سلول ها هم مثلا کمترم باشم مشکلی نیست ،اگه این سه روزه رو بزارن دو روز دیگه بمونه میشه ۱۰۰ سلولی حدودا ینی بلاست  من تو یه نی مثلا سه تا هشت سلولی a  داشتم یه ۶ سلولی ab و دو تا ۴ سلولی ab

2728
ببین سه روزه ها نهایت هشت سلولی هستن ولی تعداد سلول ها هم مثلا کمترم باشم مشکلی نیست ،اگه این سه روز ...

من تو این تعیین جنسیتی که کردم ۳ تا پسر بود 

۲تاشون گرید a۸سلولی 

یکی گرید b ۶سلولی

قراره یکی یکی انتقال بدم خوبه این

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود

اها دکتر ژنتیک که ما گفتیم یکی بزارین فت بهترین کاره چون یهو انکان داره همین یکی دوقلو بشه مریض داشتیم‌زیاد اینطوری 

خیلی عجیبه مگه میشه؟

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
استرومارینم قطع کرد یه پرستار بود گفت سنش زیر۳۳ ها به دکتر ولی دکتر گفت نه قطع کنید نمیدونم منظ ...

سمانه جان انوکسا مال من این شکلیه

و از داروخانه کلینیک سارا گرفتم اونجا میرفتم پیش دکتر فروتن.منم اولش هپارین میزدم اما بعدش که انشاللله مثبت شی از اینا میده.البته من فهمیدم اینا هر چیزی رو که داروخانههمونجا داره مینویسن

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

ای جانم😍😍😍 مبارک باشه.چه خط پررنگی هم داره😍😍😍😍😍😍😍

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
2738
اره دقیقا پسرم وقتی پوشکش کثیفه بیقراری مبکنه ک باید زود عوض شه... رلستی پستونک هم میدی؟پسرم.خیلی د ...

ان شا الله بي قراريهاش نهايت تا يك ماه ديگه خيلي كمتر ميشه ، نه عزيزم من نه دخترم و نه پسرم پستونك نخوردن يعني يك چند باري هم گذاشتم توي دهنشون شوت كردن بيرون . 😊😊😊😊

سمانه جان انوکسا مال من این شکلیه و از داروخانه کلینیک سارا گرفتم اونجا میرفتم پیش دکتر فروتن.منم ا ...

یه سوال داشتم خانمی

علائم تون توی دوره انتقال چی بود؟من روز یازده انتقالمم من فقط ترشح سفید دارم و امشب هم کمی تخمدان راستم تیر کشید بنظرتون عادیه؟

خــــدا امیــد من است...
سمانه جان انوکسا مال من این شکلیه و از داروخانه کلینیک سارا گرفتم اونجا میرفتم پیش دکتر فروتن.منم ا ...

ممنون عزیزم چرا الان هپارین داده؟خونم خیلی رقیق شده جوری که شوهرم امپول زد اینقدر خون ازش اومد که دستپاچه شد شوهرم

میدونی سختترین قسمتش کجاست زینب جون؟اینکه پنجشنبه که دعوامون شد من همون لحظه فهمیدم بچم یه چیزیش شد و یهو خونریزی که کم شده بود شدید شد اومدم بهش گفتم ولی اصلا براش مهم مبود بهش گفتم بچم یه چیزیش شد میدونم 

فقط نگام کرد از خونه اومدم بیرون خودمو رسوندم خونه خواهرم داشتم از درد تو راه میمردم تو ترافیک میخواستم ماشینو ول کنم بگم منو ببرید دکتر ، تا رسیدم خونه خواهرم اونجا یهو شدیدتر گرفت و دیگه ول نکرد با اون وضع با صورت بادکرده و درد شدید،بعد یهو درد تموم شد ،گفتم نرم خونه مامانم منو با اون وضع نبینه ، اینا واسه پنجشنبه بود و شنبه رفتم سونو گفت پنجشنبه قلبش واستاده اومدم بیرون مطب خواهرم زنگ زد گفت چی شد گفتم من که گفتم پنجشنبه ار دستش دادم و .. گفت ز بزن به شوهرت بگو باید بدونه کاش دستم میشکست ز نمیزدم جواب نداد یک ساعت ج نداد من برگشتم خونه خواهرم پیام دادم بعدش ز زد گفتم اینطوری شده گفت خیره ایشالله یعنی خنجر زد تو قلبم ، بعدش دیگه کرم زدم صورتم اومدم خونه مامانم ، اصلا وقت نداشتم تنها بمونم اصلا نشد ، اومدم خونه مامانم و هیچ زنگی نزد خبری نگرفت ..سختترین قسمتش همینه که خونه خودمم نیستم اون پست فطرت هم هیچ ابراز پشیمونی نکرد دیشب پیام داد واقع بین باش من مقصر از بین رفتنش نیستم تو همش خونریزی داشتی در هر صورت میفتاد دلم میخواد خرخرشو بجوم 

مادر شوهرم ده بار ز زده به مادرم که اگر اون روز نمیرفت اینطور نمیشد مامانم شست پهنش کرد گفت بیخود کردین واسه پسر بی مسئولیتتون زن گرفتین که به زن حاملش رحم نکرد که هیچ چند شبه زنش نیست یه خبر نمیگیره 

دیگه دلم نمیخواد برگردم تو اون خونه لعنتی ، فردا صبح باید برم واسه سقط ، طاقت اینکه مامانم پیشم باشه ندارم میخوام تنها برم واسه خودم عزاداری کنم طاقت ندارم مادرمو ناراحت کنم اگر تنها باشم محکم ترم ، نمیدونم واسه سقط بچه مرده هم اجازه پدر لازمه یا نه؟ اگر کسی میدونه بهم بگه 

2706