2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6850837 بازدید | 671150 پست
زینبی جون ببخشیدا ولی شما چرا فقط اینور قضیه رو میگی، به نظر من مقصر اصلی مسئولان کشور خودمون هستن ک ...

اینجا رو دوست نداریم سیاسی کنیم گلم وگرنه حرف و درد برای گفتن زیاده 😔😔😔😔

الانم ببخشید اگر زیادی نوشتم شرمنده خواهری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربونت، انگار تو این مسیر صبر آدم زیاد میشه، منم روزای اول بعد منفی شدن اینجوری ام کم کم درست میشه ا ...

واقعا مخصوصا که بخوای خودت پیش بقیه قوی نشون بدی که اونا دیگه غصه نخورن من فقط تو خلوتم سعی می کنم خودمو خالی کنم یکمم میام اینجا واسه درددل

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
اینجا رو دوست نداریم سیاسی کنیم گلم وگرنه حرف و درد برای گفتن زیاده 😔😔😔😔 الانم ببخشید اگر زیادی ...

قربونت

ازم ناراحت نشیا من روی این چیزا یه کم حساسم آخه😶😶😶 شما هم ببخشید عزیزممم😘

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
2731
سلام به همه ی خواهرای گلم ممنون از دعاهاتون 😭😭اما انگار قسمت من نیست دوباره طعم مادر شدن رو بچشم ...

مریم نازم توروخدا غصه نخور.😔😔.خدا مهربونتر از این حرفاست..ان شاء الله همین سه تا برات سه تا نی نی خوشگل و سالم میشن..توکل به خدا 

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
آخی عزیزم، چقدر سخت آخه من به هیچکس نگفتم نمیتونم کسی رو بیارم مگه از همونجا پول بدم پرستار بگیرم، ...

والا عزیزم اینو خبر ندارم همون روز که میری همدان میتونی بپرسی که ببینم پرستار هست یانه،،،اره واقعا چیزی نیست ولی خو سخت میگیرن دوروز اونجایی حتی من بهشون گفتم امروز میرم هر کاری که احتیاجه بگید انجام میدم توخونه چی بخور م چی  نخورم،،قبول نکردن که نکردن گفتم ساعت ۶صبح میایم گفتن نه باید اینجا باشی ازمایش داری ومعاینه وهزارتا کوفت وطهرمار دیگه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
عزیزم سه خطی یه اصطلاح سونو گرافی هست و وقتی بافت رحم مناسب باشه تو سونو اون جوری دیده میشه  د ...

ممنون گلم . فعلا این ماه دارم داروی تقویت اووژن میخورم از ماه آینده داروهای انتقال رو شروع میکنم البته لتروزول بهم داده 😘 

خدایا هزاران بار شکرت که طعم مادر بودن رو چشیدم❤.پیج شمع های دلبر دست سازم Royal_candle_@😊
منم همینو میگم، من مال این کشورم مسئولین همین کشورم در قبال من مسئولیت دارن وقتی اینا عین خیالشون نی ...

اگه به فکر مردم بودن که اینهمه آدم پناهنده کشورهای دیگه نمیشدن از نداری بیکاری

سارا جون كجاست ؟ آخه من هر جا ميزنم كه قيمتاشون پايينه دوقلو رو انجام نميدن  بقيه هم از ٤٥٠ تا ...

عزیزم بیمارستان آرش هم یه زنگ بزن..تو یه گروه میگفتن اونجا هم خوبه

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خانمها به دکترم پینهاد پی آر پی دادم گفت اندومترت سه خطه اس و نیاز نمیبینم دستکاری کنم و درست نیست پ ...

حتماا هایپر میشی فریز بشه بجاش برای رحم و بدنت خوبه عزیزم بزار هر جور دکتر صلاح دید بشی منم فک می کردم دومین پری انتقال میده ولی شده سوی و بهم از اول گفت ازمایشامو دید گفت احتمال زیاد هایپر بشی 

گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
من پارسال یزد تخمک اهدایی گرفتم که اونجا 9 تومن شد کلا، چون مرکز دولتی بود، 4 تا جنین داشتم که 2 بار ...

وای خدارو هزار مرتبه شکر که راحت شدی از این راه سخت چقدر خوبه معجزه خدا تو اوج ناامیدی

والا عزیزم اینو خبر ندارم همون روز که میری همدان میتونی بپرسی که ببینم پرستار هست یانه،،،اره واقعا چ ...

اینم همون بساطه لاپاراسکوپی رو داره انگار😥😥😥 اگه اینجوریه بگم دوباره لاپارامم کنه آخه یه کم شک دارم میگم نکنه لوله هام هیدرو بوده اون دکتره نفهمیده، آخه هیدرو باشه هرچی انتقال بدی نمیگیره، فعلا باید برم مطب ببینم پیله وری چی میگه

ممنونم عزیزم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
کوشا رفتی؟ من اونجا رفتم بار اول که گفت یه کوچولو سمت راستت بستست تحمل کن بازش کنم که با کلی درد با ...

عزیزم اولین بار کاج رفتم تهران بود ولی بعدازعمل که گفت برو رفتم شمعدانی ملایر

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏