2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855446 بازدید | 671588 پست
آره واقعا خدا بزرگه انشأالله خدا هیچکس ناامید نکنه که به اینجا برسه شما که خداروشکر الان جننین دارید ...

قربونت، انگار تو این مسیر صبر آدم زیاد میشه، منم روزای اول بعد منفی شدن اینجوری ام کم کم درست میشه اوضاع

انشاالله که هممون نتیجه بگیریم عزیزم❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
بی درد چجوریه؟ یعنی از کمر سر شدی؟

نه گفت ۲ ساله اومده تو ایران اون لوله ای که میکرد تو خیلی نازک بود گفت نه زخم میشه نه دردت میاد 

فقط اسپکلوم و اون گیره ای که میزنه سر دهانه رحم حس کردم اونم درد نداشت 

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم فکر نکنم راهی باشه که بتونی از هایپرشدن جلوگیری کنی فقط میتونی علائمشو کمتر کنی، انشاالله جنین ...

منم گفتم اشکال نداره عوضش از ۳۰تا تخمکم ۲۰تا جنین شد برام

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
2731
دقیقا کلا اصلا مردم مهم نیستن براشون

منم همینو میگم، من مال این کشورم مسئولین همین کشورم در قبال من مسئولیت دارن وقتی اینا عین خیالشون نیست چه توقعی از جاهای دیگه میشه داشت

ببخشید نمیخواستم تو این شرایط اعصابت رو خورد کنم. اگه زودتر میدونستم گونال میده، دو هفته پیش داداشم ...

عزیزم من سه روز پیش که رویان بودم شنیدم یه خانمی گفت تو داروخونه پاکدشت گونال پیدا کرده ، میخواین زنگ بزنید اطلاعات دارویی بپرسین

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
نه گفت ۲ ساله اومده تو ایران اون لوله ای که میکرد تو خیلی نازک بود گفت نه زخم میشه نه دردت میاد  ...

چقدر جالب و خوب

منه بیچاره خیلی درد کشیدم سر عکس رنگی

شمیم جان برای هیسترو بستری میکنن؟ یعنی همراهم میخواد؟ آخه من به هیچکس نگفتم نمیتونم همراه داشته باشم

اره عزیزم یکی رو با خودت ببر همراه باید داشته باشی ،،فکر کن من اونروزی که رفتم همدان یاونگی گفت دیگه نرو بمون همین جا فرداصبح عملت میکنم بعداشوهرم دوباره برگشته نهاوند مامانمو با خودش اورده گذاشته پیش من ودوباره برگشته تا فرداش ساعت۶غروب که مرخصم کردن ،،تازه دکتر میگفت تا نری دستشویی مرخصت نمیکنم منم هنوز پاهام بی حسیش نرفته بود 😂😂لنگون لنگون رفتم دستشویی که مرخصم کردن،واقعا حواست باشه اگه خواستی عمل کنی حتما بگو بیهوشت کنن خیلی بهتره تا بی حسی،،،انشالله کافرنبینه موقعی که منو بی حس کردن هنوز ده دقیقه نشد که گفت بی حسی منم گفتم اره تو نگو هنوز خوب سر نشده یعنی وقتی داشت عمل میکرد قشنگ درد رو حس میکردم بهشونم گفتم میخندیدن میگفتن داری تلقین میکنی ،،،این شد که وقتی از اتاق عمل دراومدم همه اونایی که بامن بودن قشنگ رو پاخودشون راه میرفتن ولی من نمی تونستم راه برم هنش گریه میکردم میگفتم فلج  شدم همراه بغل دستیم اینقد زن خوبی بود همش واسم صلوات میفرستاد وپاهامو ماساژ میداد،،ببخشید عزیزم طولانی شد😍😍😍😍اگه بخام بگم یه تومار میشه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
وای چقدر زیاد من غلط کردم فکر کردم آخرش پنج تومنه 😐😓نتیجه گرفتید شما؟

من پارسال یزد تخمک اهدایی گرفتم که اونجا 9 تومن شد کلا، چون مرکز دولتی بود، 4 تا جنین داشتم که 2 بار انتقال دادم و منفی شد، ولی شیراز پولشم دادم و قرار بود که آر همین ماه اون خانم تخمک کشی بشه، ولی به لطف خداوند، طبیعی باردار شدم و خداروشکر خلاص شدم از اونهمه استرس و دلهره 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏
عزیزم میدونم دلیلش رو ولی چون همیشه این جور نیست و کلی خانم از قدیما تا حالا ناخواسته تو سن حتی 47 ب ...

واقعا گل گفتی زینب جون.قدیما چون زندگیشون سالمتر بوده و استرس نداشتن هی فرت و فرت باردار میشدن سن و اینا هم که هیچ اهمیتی براشون نداشته....خوش بحالشوووون.

چقدر جالب و خوب منه بیچاره خیلی درد کشیدم سر عکس رنگی

واسه منم اولی بار که لولهام بسته بودن خیلیییییییی درد کشیدم یعنی قش کردم،،ولی بعداز عمل دردش کمترشد

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
چقدر جالب و خوب منه بیچاره خیلی درد کشیدم سر عکس رنگی

اره منم سر همون وحشت داشتم تا اخر رفتم صدری

اره عزیزم یکی رو با خودت ببر همراه باید داشته باشی ،،فکر کن من اونروزی که رفتم همدان یاونگی گفت دیگه ...

آخی عزیزم، چقدر سخت

آخه من به هیچکس نگفتم نمیتونم کسی رو بیارم مگه از همونجا پول بدم پرستار بگیرم، به نظرت هست کسی؟

خیلی بده بستری میکنن اکثر جاها من شنیدم صبح میری عصر مرخصت میکنن جراحی که نداره فقط با دوربین رحمت رو بررسی میکنن، از بستری شدن تو بیمارستان متنفرم

ااا واقعا؟ ممنونم عزیزم. روزی 2 تا بهم داده.ویتامین د و فولیکم داد و قرص فروگلوبین. جوابت بهم کلی حا ...

اینا همه عالین دیگه توکل به خدا، ان شاء الله کلی نی نی قد و نیم قد خدا بهت میده

عزیزم اینا همش کمک به خودمه

2706