2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812296 بازدید | 668737 پست
ما تو سونو مشخص شد کبد چرب گرید 1 داره دیگه تمام روغن هام شد زیتون و کنجد هر بار هم آز میداد بعد ا ...

زینب جون به نظرت چرا جنینای منو هچینگ کردن؟چون تو فیش پرداخت هزینه هچینگم گرفتن ینی جنین شناس تشخیص داده؟چون انتقال اولمه 

اره همه انجام میدن،،فکر کنم دفترچه هم روستایی وسلامت قبول نکنن ولی بقیقه دفترچها رو قبول کنن اره وا ...

ممنون عزیزم

الهی آمین❤❤❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لی لای عزیز شما هیسترو کردید نمونه از رحمتون دادن واسه پاتولوژی؟؟؟؟

آره عزیزم. جوابش رو هنوز نگرفتم.شما تازه هیسترو کردی؟نمونه دادی شمام درسته؟چون مال همه رو میدن آزمایشگاه

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
😢😢😢😢😢 گلم آزمایش های ایمنی و انعقادی رو انجام دادی؟ از کجا میگه کیفیت تخمک بده؟  عزیزم من ...

زینب جون دکترم نمیگه عمل کن 

اون میگه بیا بسته اخرتم انتقال بده اگه نشد از اول پانکچر کن 

من خودم بهش گفتم بنظرتون بهتر نیست بعد از پانکچر برم عمل لاپارا بعد انتقال بدی؟؟گفت اینم یه راهه ولی شکمت دستکاری نشه بهتره 

خب شرح عمل های من :

اسفند ۹۳ برای اولین بار لاپاراسکوپی تشخیصی و خارج کردن کیست البته پوست کیست رو خارج نکرد فقط مواد داخلیشو 

عمل دومم بیست روز بعد از انجام ای یو ای منفی بازم لاپاراسکوپی و‌ ریخته شدن تمام عفونت اپاندیس توی شکمم و ایجاد چسبندگیهای فراوان 

عمل سومم سال ۹۷ هیستروسکوپی که توش مشخص شد رحمم کج شده و سپتوم دراورده شده 

عمل چهارمم همون سال۹۷ پانکچر بود 

امسالم که شش ماه اول دو بسته جنین انتقال دادم اولی با بیهوشی و منفی 

دومی به هوش و منفی 

ماه پیشم انتقال سومم بود 

دکتر شما کیه زینب جان؟میشه شما هم بگی چجور بود وضعیتت و بعد از چه مدت جواب گرفتی؟؟

الانم دکترم گفت برای انتقال سوم حتما بعد از اتمام پریودت یه عکس رنگی و سونوی کامل بگیر و فیلم عمل لاپاراسکوپیتم بیار ک ببینم دکترت دقیقا کجاهاتو دست کاری کرده 

چه کرده برات 

2728
صدف جون من که الان با تزریق این داروها اصلا حوصله و اعصاب ندارم و پاچه میگیرم🙄 وای اگر حامله باشم ...

هووووف  واقعا آدم دست خودش نیس هیچی ام برای آرامش اعصاب مثل دمنوشا نمیشه استفاده کرد دیروز یجا دیدم نوشته بود شیر بادوم ترکیب آب و عسل و بادوم خوبه برای آرامش

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
نه لی لا جون انشاله سه شنبه .انروز سونو شدم و کارای قبل عمل.. . مگه میشه بدون التماس دعا رفت پانکچ ...

به سلامتی و دل خوش عزیزم. برات آیت الکرسی میخونم الان. ایشالا تخمک های خوبی داشته باشی و جنین های خوبی تشکیل شه و صد البته نوزادانی سالم صالح

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
منم میفرستمش سونو کبد ببینم اوضاعش چطوریه، به خاطر جپش هایی که میزنه، البته شنا و بدنسازی میره و هیچ ...

آب پرتقال که تو خونه دستگاه برقیش رو دارم، می‌گرفتیم هر شب به همون اندازه ولی آب انار دیگه سخت بود خداییش میرفتیم همین جاها که جلو خودمون آب میگرفتن میخریدیم 

خداییش هم برای کبد معجزه می‌کرد آب انار

عزیرم من طبق محاسباتی ک شما‌گفتین الان ۲۳ هفته و ۲ روز هستم.  ولی سونو بیشتر از یک هفته جلو تر ...

گلم دکترم طبق همون محاسبات که گفتم می‌فرسته منو آزمایش و گرنه منم سونو یک هفته جلوتر نشون میده، البته برای جنین پسر کاملا طبیعی هست

کلا سونو رو برای بررسی سلامت و هماهنگی رشد اعضای بدن جنین میدن

بچه ها جون سلام من ۴ روزه عقب انداختم،الان بی بی ریما زدم اینجوری شده،بلافاصله دو خط شد ،تو رو خدا ...

تبرررررررریک فراوان، ان شاالله این بی بی به این خوشرنگی قسمت همه منتظرا، طبیعی باردار شدی؟

نه والا آزمایشم ندادم تا به دکترم بگم این سری شمیم جون طرح جدید اومده دوبار انتقال در سال تخفیف میخ ...

کدوم مرکز میری؟!

مادر شدنم آرزوست  🤰🤰⁦👩‍👦‍👦⁩⁦⁩۴۰سالمه تنبلی تخمدان دارم ومشکل اساسی همسر جان سه بار پانکچر سه بار انتقال ناموفق میخوام دوباره از نوشروع کنم تو دوره شروع سیکلم تو ابن سینا خدا رحم کنه🙏🙏میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستید 🙏🙏دعام کنید 🥹
بار اول با بیهوشی بودم اصلا نفهمیدم  تازه بتامم رفت بالا ولی اومد پایین  اما بار دوم سوم ...

پس حتما این دفعه کوتاه نیا، بگو با بیهوشی انتقال بدن

چون وقتی اذیت بشی احتمال اسپاسم رحم هست و منفی شدن 

2706