2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838703 بازدید | 670377 پست
منظورم همون پروژسترونه حالا یا آمپولش یا شیاف مثلا من از روزی که تزریقم شروع شد سینه هام سنگینو درد ...

توکل بر خدا...ولی علایم من از روز ۶ ام ۷ ام اومدن سراغم..ولی امروز ک‌۱۳ انتقالم رفتن....راستی بادمجون خوردن تو این دوران اشکالی نداره؟

تا خدا هست زندگی هست...
ممنونم از راهنمایی های خوبت زینب جون من متاسفانه دو بار از مشاور ضربه خوردم اون هم مشاورهای معروف و ...

ان شاالله بهترین تصمیم رو بگیری گلم

واقعا ناباروری درد نیست، اگر همدلی باشه و صداقت هیچی درد نیست

منم از این مدل ها که میگن بسوز و بساز و فقط زن ال کنه و بل کنه خوشم نمیاد

خیلی اهل گذشت و این چیزا هستم ولی خوب یه منطق باید پشتش باشه و گرنه میشه ظلم پذیری و پر رو کردن ظالم

ان شاالله اگر زندگیت به صلاح هست خدا خودش برات روزنه امید باز کنه و به بهترین راه حل برسی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
شنبه میرم دوستم ، اینترنت که دیشب وصل شد به مامای مطب تو گروه پیام دادم گفت که شنبه بیا سونو ببینیم ...

نترس گلی منم اولین بار هفته 12 صدا قلب گذاشتن برام

قبلش با یه روش دیگه تعداد ضربان قلب جنین در هر دقیقه رو چک میکردن

2740

سلام بچه ها

من فوبیای این آنفولازا رو گرفتم بدجوووووررررررر

امروز تو بدنم لرز داره و سر درد گرفتم. سرفه هم از اول بارداریم میکردم که از دیشب بیشتر شده. نگرانمممم نکنه آنفولانزا گرفته باشم؟؟؟؟

بله،درآخرهم آمپول دکا پپتیل به بازو زدم که دیگه رفتم برپانکچر

نمیدونم چرا حس میکنم این روش ivm هست

فقط شک دارم چون ivm برای افراد با ریسک بالای هایپری استفاده میشه، البته من فقط اون رو میدونم شاید برای بقیه هم هست

چند بار سونو شدین؟ سایز فولیکول ها چند بود که آمپول آزاد سازی رو زدن؟ 

2706