2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865573 بازدید | 672357 پست
سلام عزیزم چقدرعالی ببخشید میشه بفرمایید مشکلتون چی بوده؟چند تا تخمک داشتید؟

من تنبلی تخمدان داشتم ولی کیستیک.

مشکل انعقادی ر هم آزمایشها نشون دادن .

شوهرم کم تحرکی ومورفو و دی اف آی

من دومین پانکچرم بود قبلاً جای دیگه پانکچرکردم بودم.ت.پانکچردوم باالونوا واقعا راضی بودم هم تعدادهم جنین خوبی داد به نسبت پانکچراول

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
سلام واااای دقیقا حالتایی ک من دارم البته شما خداروشکر باردار هستی و اینا طبیعیه نگران نباش خداکنه م ...

عزیزم منم همون ماه ک باردارشده بودم و نمیدونستم کمردرد پریودی داشتم و پاهامم ضعف میرفت شدید دیگه اون دردارو اصلا نداشتم تا الان،ترسیدم گفتم یعنی دارم برا زایمان آماده میشم؟

انشاءالله به لطف خدا خبرای خوبی پیش روت باشه😊

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه عاالی.خب این که خیلی بهتر از چند روز تزریقه، چه علتی میتونه داشته باشه که بقیه دکترا اینو تجویز ن ...

خداییش چون یک دونه بود باعث شد اصلا استرس نگیرم.پانکچر دفعه قبل چون هزارتا آمپول باید میزدم استرس می‌گرفت آدم ر.

مثل اینکه بیمارستان آرش هم این آمپول ر تجویز میکنن.

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.

دوستان من الان ۴ساعته انتقال دادم الان ک رسیدم دیدم یه مایعی لیز  ازم خارج شده یعنی افتادن؟

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
دوستان من الان ۴ساعته انتقال دادم الان ک رسیدم دیدم یه مایعی لیز  ازم خارج شده یعنی افتادن؟

مبارکه ..... خیالت راحت که اونا محکم سرجاشونن.اون مایع هم بخاطر شستشویی که قبل از انتقال انجام دادن.آروم باش و به مامان شدن فکر کن.

مبارکه ..... خیالت راحت که اونا محکم سرجاشونن.اون مایع هم بخاطر شستشویی که قبل از انتقال انجام دادن. ...

ممنون خانم گل ولی منو شست وشو ندادن نمیدونم چیه

منتظر بودم صدای قلبتو بشنوم مامان جون گوشی ب دست بودم ک لحظات قشنگ ضربانتو ثبت کنم اما نشد مامانم برام از خدا صبر بخواه... دلم برات تنگ شده مامانی تو که بودی همه چی خوب بود حالم خوب بود منتظرگذاشتی مادرتو
هرچی باشه مطمئنا جنینا نیستن ....شایدم شستشو دادن متوجه نشدی.

نه میدونم ک ندادن نمیدونم توکل بخدا

هومت جان باورت میشه اونموقع که جریان باردار شدنت رو خوندم گفتم خدایا چی میشه برا منم ازین معجزه ها ک ...

ان شالله بسلامتی بگذرونی این دوران رو😍😍😍

برا من که تو غربتم خیلی خوب شد. خیلی روحیه ام بهتر شده😊

خدا برا شما هم بهترین حالت بارداری رو بخاد ان شالله🙏🙏🙏

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
عزيزم اون ترشحات طبيعيه خيالت راحت

خودمم حس کردم ترشحات خودمه بخاطر پروژسترون ولی بازم شک دارم همش نگرانم نکنه جنین باشه

به من دکترعارفی فقط یه آمپول به اسم الونوا  داد که دومیلیون و پنجاه هزارتومان قیمتش بود و همین ...

منم همين آمپولو زدم عاليه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزیزم شما خونریزی و دفع لخته از هفته چند شروع شد و تا کی ادامه داشت؟

عزيزم من از هفته ٦ بود كه يك هفته طول كشيد تموم بشه بعد شد لك بيني بعد باز هفته ١٣ و بعدش هفته ١٦ و الان كه رفتم تو ١٩ هفته بازم هماتوم دارم ولي كوچيك تر شده خداروشكر 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خودمم حس کردم ترشحات خودمه بخاطر پروژسترون ولی بازم شک دارم همش نگرانم نکنه جنین باشه

مطمين باش جنين نيس

خدايي نكرده اگه قرار باشه نگيره يا جذب ميشه يا تو پري دفع ميشه

انشالله كه نه ماه ميچسبن به دلت و سالم بغلشون ميكني

براي منم دعا كن😘🙏

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2706