2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855479 بازدید | 671588 پست
ان شاالله هممون همون روز انتقال مامان شدیم و  الان هفته سوم بارداری هستیم. مگه برای خدا کار یا ...

انشاالله عزیزم

حس خوبی بهم دادی، ممنونم😍😍😍

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
توکل بر خدا...ولی علایم من از روز ۶ ام ۷ ام اومدن سراغم..ولی امروز ک‌۱۳ انتقالم رفتن....راستی بادمجو ...

خیره انشاالله

نمیدونم عزیزم من که نخوردم ولی تا حالا چیزی ام دربارش نشنیدم که ضرر داره یا نه، شاید بچه های دیگه بدونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نام خدا  خیر.

😂😂😂

آخه میدونی چیه؟ یه خانومی که با هم بودیم روز انتقال بهم گفت هرکی لک ببینه مثبت میشه گفت خیلیا رو دیدم لک داشتن مثبت شدن نداشتن منفی، دیگه منم شک کردم

والا انگار عفونت اداری گرفتی آندو اگر 6 ماه پیش سونو دادی اصلا بهش فکر هم نکن گلم میوه خشک کرنبری ...

زينبي جون اين رويان خراب شده كه جواب درست نميده ميگه برو دكتر دم خونتون

اينجا هم رفتم ميگن ما نميتونيم بهت دارو بديم اصلا نبايد آنتي بيوتيك بخوري

موندم چه كنم

هُوَ الذّي يُصَوِّرُكُم فِي الارحامِ كَيفَ يَشاءُ لااله الّا هوَ العزيز الحكيم
2731
والا انگار عفونت اداری گرفتی آندو اگر 6 ماه پیش سونو دادی اصلا بهش فکر هم نکن گلم میوه خشک کرنبری ...

زينب جون كرن بري همون زغال اخته است؟! تو اين دوران ضرر نداره؟!

برای منم همینجوریه عزیزم تازه من دراز کشیده میزنم البته شوهرم برام تزریق میکنه بازم یه مقدار خیلی کم ...

شادن جان دوز آمپولت چنده؟!

زينبي جون اين رويان خراب شده كه جواب درست نميده ميگه برو دكتر دم خونتون اينجا هم رفتم ميگن ما نميتو ...

عزیزم شماره خانم کوهستانی رو داری؟ 

من به اون زنگ میزدم، نهایت میگفت بیا اورژانسی ببیننت

آرههه خارجیا کارشون درسته     ناخن انگشت کوچیکه دستتو نگاه کن(انگشت بغل حلقه)دقیقا نصف او ...

اره دقیقا

شوهرم تنظیم کرده که اونم بزنم....اخه حدود 75 واحد هست همون

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2706