2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی مثل من مجبور شده ببخشه تا جدا بشه منم بخشیدم تا همسر سابقم راضی بشه به طلاق توافقیمون.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2731

اگه خودش درآمد داره اشکالی نداره.خواسته خلاص بشه.

ولی اگه توان مالی خودش هم کمه و یکی مثل پدر یا بردار باید پشتش باشه،حماقت کرده.از چاله مستقیم به چاه رفته

این نمکدان خدا جنس عجیبی دارد.هرچقدر می شکنیم باز نمکها دارد!!
اگه خودش درآمد داره اشکالی نداره.خواسته خلاص بشه. ولی اگه توان مالی خودش هم کمه و یکی مثل پدر یا بر ...

موقع طلاق زن اگه مهریه رو نبخشه نمیتونه طلاق بگیره ، چون مرده میگه طلاق نمیدم

مگه تو موارد خاص با یه مقدار کمی توافق کنن ولی اکثرا نمیتونن بگیرن چیزی

تکاپو برای نجات ✨️
موقع طلاق زن اگه مهریه رو نبخشه نمیتونه طلاق بگیره ، چون مرده میگه طلاق نمیدم مگه تو موارد خاص با ی ...

و اگه مهریه رو بزاره اجرا ،طرف مستقیم می‌ره زندان.پس این در به اون در .تو اونجا حبس شو و من اینجا

و اگه مهریه رو بزاره اجرا ،طرف مستقیم می‌ره زندان.پس این در به اون در .تو اونجا حبس شو و من اینجا

مهریه چند سالی هستش که زندان نداره متاسفانه

زنی که حق طلاق نداره موقع طلاق دستش خیلی بسته ست ، مثلا شوهره میگه باشه مهریه تو ( سالی یه سکه ) میدم ولی در عوض طلاقت نمیدم

تکاپو برای نجات ✨️
مهریه چند سالی هستش که زندان نداره متاسفانه زنی که حق طلاق نداره موقع طلاق دستش خیلی بسته ست ، مثلا ...

الان نامزد دختر عمه ام زندان تشریف داره .گفت طلاق نمی‌دم ،اینم مهریه رو گذاشت اجرا.یک سوم حقوقش رو هم میریزن به حساب دختر عمه ام.

الان نامزد دختر عمه ام زندان تشریف داره .گفت طلاق نمی‌دم ،اینم مهریه رو گذاشت اجرا.یک سوم حقوقش رو ه ...

مال و اموال چیزی به نام پسره هست ؟

اگه چیزی نداشته باشه محاله بیشتر از سالی یه سکه ( یا اگه کارمند باشه بخشی از حقوقش ) رو بتونه بگیره 

تکاپو برای نجات ✨️
مال و اموال چیزی به نام پسره هست ؟ اگه چیزی نداشته باشه محاله بیشتر از سالی یه سکه ( یا اگه کارمند ...

ماشین رو به اسم مادرش زده و خونش رو به اسم پدرش.

حقوق سی تومن داره.

اومد بعد عقد شکایت کرد که من پول عروسی ندارم،زنشو برداشت برد! مشاوره‌ای دادگاه گفتن اشکال ندارد چون عقده.

اینها هم جهاز ندادن ببره.بعد سه ماه،دختر عمه ام رفت پیش همون مشاورها که شوهرم نمیزاره از یخچال و لباسشویی استفاده کنم ..کارشناس رفت دید همه وسایل تو کارتون هستن.وقتی پرسید گفته بود برا روز مبادا نگه داشتم!

کلا دعوا که بالا گرفت گفتن طلاقش بده.اونم قبول نکرد و طبق داستانی که ما شنیدیم الان تو زندانه.

دادگاه گفته ماشین و خونه هم باید برگرده به اسمش ،چون فرار از دین بوده

2706