2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671261 پست
سلام عزيزم،  والا تخمک‌ها رشد کافی نداشت دوباره گونال خریدم متاسفانه دکترمم ول هفته نیست و شنبه ...

سلام 🌷 عزیزم خودت رو ناراحت نکن بعضی وقتها پیش میاد رشدشون کنده ان شاالله درنهایت کیفیت خوبی داشته باشن و جنینهای خوبی تشکیل بشه برات .میدونی که استرس داشتن هم براتون خوب نیست .توکل بخدا ان شاالله همه چیز خوب پیش بره ...حیف باشه تو تعطیلات رفتن مرخصی و استراحت .اگه بود بهتر بود ولی بابت اونم به خودت استرس نده .دکتر جایگزینش کی رو گذاشته ؟ 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
مرسی رادیس جونم 🥹 🤍  راستش دلم میخواد دوقلو بشه😍 من که با اون همه امپول تخمک چندانی نداشتم ...

ان شاالله که به خواست دلت میرسی و دوقلو دار میشه بزرگ کردنشون سخته ولی خیلی خوبه یکدفعه دوتا بچه داری نیاز به بارداری مجدد نداری 😂 مهم اینکه تخمک بالغ داشته باشی که آزاد بشه و امکان لقاح فراهم بشه اینجا تعداد مهم نیست پس بهش فکر نکن ..اصولا داروهای تقویت تخمک حداقل یکماه  باید استفاده کرده باشی ولی بازم اینجور نیست که تاثیر نداشته باشه .روحیه ات رو شاد نگه دار استرسم نداشته باش که استرس از همه چیز مهمتره 

خدایا ازتو معجزه میخواهم ،معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت ،تو خود بهتر میدانی ،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما روزتون بخیر من فردا به امیدخدا انتقال جنین دارم.الان یه سوال برام پیش اومده  ببخشید ...

به سلامتی ان شاالله ...امیدوارم مثبت بشین .یکسری میگن خوبه ،یکسری میگن نباید داشته باشین 

عزیز دلم.انشاالله خدا همراهته و همه چیز بخوبی بگذره. الان چندهفته ای؟

مرسی عزیزم هفته ۲۵

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
2731
اگه جنین اهدایی از جنین های باقیمانده زوج های نابارور درمان شده هست.آیا از خودشون میپرسن و اجازه میگ ...

از خودشون میپرسن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام خانوما روزتون بخیر من فردا به امیدخدا انتقال جنین دارم.الان یه سوال برام پیش اومده  ببخشید ...

اگرم داشتی جلوگیری کن میگن موقع انتفال رحم باید کاملا تمیز باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیشنهاد خودم طبیعیه.ولی برم پیش دکتر دیگه نظر ازش بخوام.دکتر خودم ک کفت شرایطت برا طبیعی اگه خوب بود ...

تاریخ زایمان و برا کی زدن من ۲۹ شهریور 🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دوستان من دوسال پیش پانکچر شدم اون موقع ذخیره تخمدانم ۳.۵ بود،الان مجدد باید پانکچر بشم ذخیرم شده. ۰.۸۸ خیلی حالم بد شده،امکانش هست تو دوسال اینقدر پایین بیاد؟سنم ۳۴ هست 

لطفا اگر کسی اطلاعی داره راهنماییم کنه ،ممنونم

ان شاالله که به خواست دلت میرسی و دوقلو دار میشه بزرگ کردنشون سخته ولی خیلی خوبه یکدفعه دوتا بچه دار ...

🥰🥰 ممنون عزیز دلم 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام 🌷 عزیزم خودت رو ناراحت نکن بعضی وقتها پیش میاد رشدشون کنده ان شاالله درنهایت کیفیت خوبی داشته ...

ممنونم عزيزم از روحیه دادنتون،  الان هم از رویان تازه رسیدم خونه بازم امپول تزريق کردم فردا دوباره سونو ،،، فعلا دکتر مشایخی بجای دکتر مصطفایی سونو انجام میده البته خودش فقط میشینه و یه دستیار داره به اسم سلطانی اون انجام میده ، هرکس هم انتقال یا پانکچرش بیفته دوشنبه و سه شنبه گفتن مشایخی نیست و یه دکتر شیفت انجام میده که فعلا معلوم نیست کیه

ممنونم عزيزم از روحیه دادنتون،  الان هم از رویان تازه رسیدم خونه بازم امپول تزريق کردم فردا دوب ...

قربون شما  😍  چقدر این هرسری آمپول زدنا و چک کردنا اذیت کننده است رویان خیلی میبره میاره .من تو بهمن کلا سه یا نهایت دیگه ۴ بار رفتم ...دکتر مشایخی دکتر خیلی خوبی هستن 👌👌 تو روز پانکچر هم که گروهی کار میکنن و الزاما دکتر خودمون پانکچرمون نمیکنه 🙃 حالا شانس من خوب بود درست دکتر مصطفایی پانکچرم نکرد ولی به شیفت دکتر مشایخی رسیدم و ایشون پانکچرم کرد 🤗 راضی بودم ان شاالله دکتری که شما رو پانکچر میکنه خوب باشه .

دوستان من دوسال پیش پانکچر شدم اون موقع ذخیره تخمدانم ۳.۵ بود،الان مجدد باید پانکچر بشم ذخیرم شده. ۰ ...

همون آزمایشگاهی که سری اول آزمایش داده بودین اینسری هم انجام دادین؟ ..بعضی وقتها یکسری بیماریها و مصرف داروهاش ذخیره تخمدان رو به شدت بیشتری پایین میاره مثل بیماریهای خود ایمنی و داروهاش حالا مال شما ان شاالله که خطای آزمایشگاهی باشه .بعد من یکجایی خونده بودم که ماه با ماه عدد ذخیره تخمدان ممکنه تغییر کنه نمیدونم تا چه حد صحت داشته باشه