2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855606 بازدید | 671597 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من امروز ۱۳انتقالم ولی همه علایمم رفت😔

عزیزم، این علامتا بیشتر بخاطر آمپولا هستن طبیعیه کمو زیاد میشن، انشاالله مامان شدی دختر خوب😍

منم شبا تا صبح دل درد پریودی دارم روزا خوب میشم

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
قربونت برم عزیزم منم اصلا نگفتم جدا شو  منم میگم یه تجدید نظر اساسی بکن، و از مشاور خبره کمک ب ...

ممنونم از راهنمایی های خوبت زینب جون من متاسفانه دو بار از مشاور ضربه خوردم اون هم مشاورهای معروف و مثلا" کاردرست اولی که هی من رو تشویق کرد با همه سختی ها با همسرم ازدواج کنم و هی گفت تهش سعادت میبینم دومی هم که دو سال پیش رفتیم که حتی بهش گفتم شک دارم به اعتیاد شوهرم با شوهرم صحبت کرد آخرش به من گفت تو باید به این شوهر سجده کنی بس که خوبه و دوستت داره و برو رو مهارت نمی دونم چی چی کار کن بدبینی رو توی خودت از بین ببری. چند تامشاور هم این وسط ها رفتم که راهنمایی هاشون الکی بود. رو این حساب دیگه به مشاور به اون شکل اعتقاد ندارم. ترجیح میدم رو حساب عقل برم جلو. راستش نه این که بگم دیگه خواستگار پیدا نمیشه و این ها نه کلا من انقدر سختی کشیدم تو زندگیم و الان زندگی رو مقایسه می کنم با زمان مجردی میبینم راحتی خیلی بیشتری داشتم که دیگه دوست ندارم ازدواج کنم. من یه مدتی هم هست اصلا" نظر دیگران اذیتم نمی کنه رفت و آمدم رو هم با فامیل کم کردم و نگران نگاه اطرافیان به زن بیوه نیستم. برام دعا کنید بهترین تصمیم رو بگیرم واقعا" بحران سختیه دو تا مشکل سنگین همزمان با هم البته ناباروری در مقابل اعتیاد اصلا" مشکل به حساب نمیاد. 

اخه من امپول نمیزنم...فقط شیاف

منظورم همون پروژسترونه حالا یا آمپولش یا شیاف

مثلا من از روزی که تزریقم شروع شد سینه هام سنگینو دردناک شدن از روز سومم دل درد پریودی دارم بیشترم شب تا صبح، ولی روز سوم علامت بارداری نمیتونه باشه که بیشتر عوارض داروهاست، درکت میکنم استرس خیلی طبیعیه من تازه روز هفتمم ولی بازم کلی استرس دارم همش میگم یعنی چی میشه آخرش ولی خب چاره ای جز تحمل نداریم😶😶😶

توکلت به خدا باشه، با علامتو بی علامت خدا که بخواد حتما مامانی❤

خدا اگر بخواهد غیرممکن، ممکن می شود ... خدایا شکرت ...
منظورم همون پروژسترونه حالا یا آمپولش یا شیاف مثلا من از روزی که تزریقم شروع شد سینه هام سنگینو درد ...

ان شاالله هممون همون روز انتقال مامان شدیم و  الان هفته سوم بارداری هستیم. مگه برای خدا کار یا زحمتی داره به اون فسقلی ها بگه موجود باشید و بمونید نه والا

توکلتون به خدا باشه

2706