2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865624 بازدید | 672357 پست
خدارو شکرررررررر این بارداری خیییییلی مچسبه😍😍😍😍 ان شالله بسلامتیییییی🥰🥰

هومت جان باورت میشه اونموقع که جریان باردار شدنت رو خوندم گفتم خدایا چی میشه برا منم ازین معجزه ها کنی، چی میشه منم غافلگیر کنی، و به لطف و رحمت خودش بدجوری غافلگیرم کرد، خدایا هزاران هزار بار شکرت 

خدایا خیلی ممنونم از معجزه ای که منو لایقش دونستی،منو تا همیشه شرمنده ی خودت کردی خدای مهربونم 😢😢🙏🙏🙏🙏

خانوما من خونم طبقه بالاس تو ده روز اصلا پله بالا پایین نکردم..ولی امروز ناچار برم مادرمو ببینم...بنظرتون مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟خونم طبقه بالاس😔😔😔😔

تا خدا هست زندگی هست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هومت جان باورت میشه اونموقع که جریان باردار شدنت رو خوندم گفتم خدایا چی میشه برا منم ازین معجزه ها ک ...

تیربک میگم مرضیه جان..به سلامتی و دل خوش بغل بگیری میوه ی دلتو 😍😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خانوما من خونم طبقه بالاس تو ده روز اصلا پله بالا پایین نکردم..ولی امروز ناچار برم مادرمو ببینم...بن ...

نه عزیزم مشکلی پیش نمیاد..نگران نباش

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بابا چرا خبری نبود؟ برات آب زرشک فرستاده بودن دیگه. حالا مگه بدهکارشونی نگرانی؟ فکر خودت و بچه هات ب ...

قبل از اب زرشک معروف هیچ خبری ازشون نبود اهو جون اصلا وقتی شوهرم بهشون گفت انگار ناراحت شدن 😳😳حالا ولشون کن به جهنم ، از این ناراحت شدم که حالا که شوهرم گفته دوقلوئه انقدر عوض شدن اصلا شدن یه ادمای دیگه 🤢🤢اوووه ول کن اهو جون داستان زیاده 

عزیزم چرا نمیری یه سونو کنی خیالت راحت بشه؟  چیزی نیست نگران نباش.

شنبه میرم دوستم ، اینترنت که دیشب وصل شد به مامای مطب تو گروه پیام دادم گفت که شنبه بیا سونو ببینیم ایا بارداری هست یا نه 😡😡😡😡دلم میخواست خفش کنم 

براش نوشتم نمیتونم تا شنبه صبر کنم با این صحبت شما گفت سونو جاهای دیگه نرو بیا مطب دیگه هم ج نداد ، دکتر نصر صدای قلب هم پخش نمیکنه میگه خطر داره نیازی نیست 

شاید به این خاطر گفت که خطر داره 😟😟😟

بچه ها بعداز انتقال حتما باید لکه بینی داشته باشیم که مثبت بشیم؟ من روز چهارممه ولی هیچ لکی ندیدم هن ...

من از روز پنجم دارم شیاف که برمیگرده قهوه ی روشنه شیاف و امپولمو زیاد کردن فک نکنم باید  لکه داشته باشی من ک استرس دارم از دفع شدن

خدااااکنه هردومون مثبت شه

2706