2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6829952 بازدید | 669737 پست

سلام دوستان گلم به امید خدا میخوام امپولارو شروع کنم یه عالمه سوال دارم منتها انقدر دکترم سرش شلوغه نتونستم برم نوبت بگیرم قبلا امپولارو نوشته نسخم ،اومدم اینجا از شما سوالاتمو بپرسم مثه همیشه کمکم کردین و مدیونتم 🙏🙏🤗🤗😍🥰

اول اینکه فکر میکنم به خاطر شستشو با صابون یه کم مشکل دار شدم البته خارش یا ترشح غیر طبیعی ندارم اما همون روز دچار لکه بینی شدم یعنی از بیستم سیکل تا الان که ۲۷ سیکل هستم و فردا پری شروع میشه سوالم اینه نیازی هست دکتر برم یا امپولارو شروع کنم؟همیشه از چهار روز قبل پری لکه بینی داشتم اینبار از هشت روز قبل 

سوال دوم اینکه میتونم تو فاصله امپولا تا پانکر کار دندانپزشکی انجام بدم؟

سوال سوم با عرض معذرت از همه دوستان 🤗 نزدیکی مجاز هست؟اگر هست باید جلوگیری کنم؟

سوال چهارم دوستان من شاغلم و کارم شیفتی هست حالا شیفتامو هماهنگ کردم فقط صبح ها برم که خوابم منظم بشه این مورد خوبه یا اصلا نباید برم صبح منظورم از ۳ صبح هست

سوال پنجم اگر شب خونریزی شروع بشه اولین تزریقو کی باید بزنم؟دکترم گفته بود بین ۶ تا ۷ عصر 

ممنونم ازتون و بی صبرانه منتظر جوابم 🙏🙏🙏

سلام آنای عزیز،انشالله که به حق همین روز ها مشکلتون حل میشه،عزیزم من ی مشکل دارم،میتونید راهنماییم ک ...

فدات عزیزم..... 

والا به نظرم منطقی نمیاد.... 

به هر حال تو آزمایشگاه لااقل از نظر ظاهری بهترین اسپرم‌ها گلچین میشن..... 

ببین یه چیزی بهت بگم وقتی اومدی تو این راه فقط و فقط با انرژی + برو جلو و گوشتو رو حرفه‌ای منفی ببند..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

متشكرم ان شالله با دعاهاي شما دوستان. شما اطلاع نداريد چرا مايع دور جنين خون سياه داشته و چرا كم رنگ ...

عزیزم اطلاعی ندارم ولی فقط به چیزای خوب فکر کن که به وروجکت انرژی + بفرستی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2742
دوستان من فردا ميشه ١٣انتقالم  الان چند هفتمه جنين هم بلاست بوده 🙏🏼

13+14+5 میشه 32 روز یعنی  4 هفته و 4 روز

من يه چيز رو ميدونم كه نبايد تو انتقال عجله كني خودم هميشه پريم سروقت بود حتي بعد پانكچر يه روز اينو ...

دقیقا اصلا نباید عجله کرد.... 

2740
دقیقا اصلا نباید عجله کرد....  

سلام آنا جان اگر یادت باشه گفتم دوبار انتفال منفی داشتم و گفتین برو آزمایش ایمنی انعقادی اوناهم انجام دادم براتون فرستادم گفتین سیکل من شبیه سیکل خودتون میشه. دیگه رفتیم ابن سینا شوهرم از داد دی اف آیش شده بود 10...ولی حرکت و مورفو خیلی ضعیف. خودمم سونو دادم روز 12 قاعدگی که برات میفرستم. آزمایش پاپ اسمیر و هورمونیم رو گفتن تکرار کن چون تاریخ 1سالش گذشته. الان میخواستم نظرتون رو راجب سونو بدونم و اینکه بنظرتون الان پریود هستم شروع به خوردن ال دی کنم برا رفع کیست ها؟! که مثلا جلو بیفتم

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 
عزيز دلم رفتي پيش دكتر ؟

آره رفتم سونو کرد دارو  داد استرادیول و رویال ژل و امگا ۳ ویتامین ای فولیک اسید ویتامین د روزی ۲۵ واحد هم سینا فکت تا چهارشنبه دیگه برم پیشش وقت انتقال بده

مطب شش یعنی چی؟چطوری باید ازش نوبت گرفت؟

تو موسسه چندتا مطب هست که خانم یوسفی اکثرا تودمطب شش هستن از اول شهریور به مدت یک هفته الی ده روز میره مرخصی هم ن کلینیک مهر برید بهتون نوبت میدن 

عزيزم مال شمام ١٠٠٠mg هست؟ يعني يكي دو روز قبل از انتقال هم ميشه خورد؟

بلهزعزيزم ميتوني بخوري يك روز درميون واسه من اينه البته دكتر نگفت چه مدلي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
عزيزم مال شمام ١٠٠٠mg هست؟ يعني يكي دو روز قبل از انتقال هم ميشه خورد؟

واسه شما ١٠٠٠ هر ٣روز يدونه بخور 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
13+14+5 میشه 32 روز یعنی  4 هفته و 4 روز

ممنووون عزيز دلم 😘😘😘

2706