2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6852398 بازدید | 671369 پست
بچه ها این سونو من من که سر در نیاوردم از نوع جفتم شما ببینید سر در میارید

گلم یه کم نا واضح هست ولی همش خوب و عالی بوده خدا رو شکر 

جفت هم زده خلفی و هماتوم داره، اگر عکس از اون جمله بذاری بهتره، تو نور بیشتر عکس بگیر 

بچه ها مرکز ابن سینا که دکتر طرازیم اونجاست آدرسش کجاست؟ آخه دوتا ابن سینا داریم

قلهک تقاطع یخچال

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم اره گذاشتم یخچال عصر میرم درمانگاه برام بزنن گونال و pdرو گونال روزی۳۰۰ واحد ۵ عصر دور ناف ...

ان شاالله جواب میگیری گلم، داروهات خوبن 

فقط پیاده روی و مایعات تو تابستون خصوصا فراموش نشه

گونال خیلی عالیه درد نداره خودت هم می تونی بزنی😉😉😉

ولی pd رو نمی دونم عضلانی هست یا چه جوری

2731
@تورک_آنا   و زینب جون به نظرت پی آر پی در شرایط من که مشکل ایمنی و انعقادی دارم فایده ای داره ...

بگو آخه سخته بشینم سر جام، اون 16 بار هم نشسته بودم سر جام که این جور شد، والا

گلم پی آر پی درسته برای مشکل ضخامت هست ولی دوستم مشکل ضخامت نداشت انجام داد + شد

هچینگ چی ثمین؟؟ انجام میده؟ 

ثمین گلی از دکتر برگشتم امشب رو برات می پرسم 6000 یا 4000

سلام دوستان واسه تحریک تخمک گذاری کلومیفن بهتره یا لتروزول؟ممنون میشم کسی میدونه جواب بده

گلم بستگی به بدن داره، ولی تا اونجا که می دونم برای پلی کیستیک ها اغلب کلومیفن میدن، برای ذخایر عادی لتروزول 

بیشتر اطلاعی ندارم

خانوما ببخشید اینقدر سوال میپرسم اگه کسی می دونه یه راهنمایی کنه می خوام بدونم اگه یه کسی تخمک کشیشو یه جایی انجام بده می تونه جنینیایی که تشکیل شده فریز کرده رو بره جای دیگه موسسه دیگه انتقال بده یا نمی تونه کلا

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
سمین جان خوبی عزیزم چه خبر دیگه نرفتی واسه درمان؟

سلام عزیزم منتظر پریودم که برم توی سیکل انتقال.از رو هم نمیرم آخه

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
الان پستت رو دیدم عزیزم ازته قلبم برات دعامیکنم

ممنونم خواهری

لياناجان شما امگا سه چند روز قبل از انتقال داشتين؟

عزيزم  از روز اول كه وار سيكل انتقال شدم يعني اول پريود يك روز درميون ميخوردم تا همين الان

فقط نميدونم بعدش اشكال داره يا نه هفته ديگه واسه داروهام ميرم دكتر ميپرسم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2706