2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868371 بازدید | 672584 پست
عزیزم همه ی کسایی که اینجان دلشون بچه میخوان.من خودم عاشق بچه هام.طوری که همه تعجب کردن که این همه س ...

۷ماه نشده ینی میشه

تاخداچی بخاد سپردم ب خدا ولی دیگ دکترنمیرم دکترابه حرفام اهمیت نمیدن ان شاءالله توام ب زودی بچه دارشی انتظارسخته من ک انگیزم اومده پایین افسرده نشم خوبه 

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
هرروز میتونین زنگ بزنین از ۸ تا ۴ هستن، بجز پنجشنبه‌ها که فکر کنم زودتر تعطیل میکنن. من زنگ زدم برا ...

بی اندازه منتظرم که به امید خدا دوشنبه دست پر بیایی و هممون رو خوش حال کنی.به هممون دل گرمی بدی.از عمق وجودم برات آرزو دارم تا دوشنبه بهترین روز زندگیت بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم چند بود و حالا به چند رسبده ؟

در صورتی که توی دوتا انتقال قبلم خیلی بیشتر از اینا طول میکشید تا به بالای ۶ برسه با استرادیول دوز دو برابر اینی که الان دارم‌ میخورم.

اینبار وقتی دکتر سونو کرد گفت ۶ داشتم شاخ درمیوردم. معجزه شده بود بنظرم. با اینکه من هیچ کار خاصی نکرده بودم که بگم با دفعه‌های پیش فرق داشته. فقط استرس نداشتم اینبار.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
زینبی جون وتقعا یعنی مشکلی نیست واریکوسل داره؟

عزیزم منم شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد الان تهران که اومدیم میگن اشتباه کردن اصلا نباید عمل میکرد فورا باید میفرستادنتون سراغ میکرو.اون موقع میگن شرایطتون بهتر بود.عمل باعث بدتر شدن اوضاع اسپرمش شده

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.

سلام دوستان واسه تحریک تخمک گذاری کلومیفن بهتره یا لتروزول؟ممنون میشم کسی میدونه جواب بده

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
۷ماه نشده ینی میشه تاخداچی بخاد سپردم ب خدا ولی دیگ دکترنمیرم دکترابه حرفام اهمیت نمیدن ان شاءالله ...

یه دوستی داشتم هشت سال بود باردار نشده بود ذخیره ی یک دهم.شوهرش هم ضعیف بود.اینقد این ناامید بود.کارش شده بود گریه و زاری.حتی دکترا گفته بودن با آی وی اف هم جواب نمیگیری.این از وقتی اینو شنید دیگه بیخیال شد.دیگه تصمیم گرفتن به بچه فکر نکنن.گذشت تا دوماه بعد عقب انداخت. همینجوری رفت بی بی زد مثبت بود باورش نمیشدرفت آز داد هزار و هشتصد بود.رفت پیش دکترش دکتر مسخرش کرد گفت بارداریت پوچه.دکترش رو عوض کرد باز اون دکتر هم گفت امکان نداره.خلاصه با بتای ۸۰۰۰ سونو شد ساک نبود گفتن بارداریت پوچه.چقد گریه کرد ولی ناامید نشد دو هفته بعد باز رفت سونو اینبار هم جنین بود هم قلبش خدا رو شکر.الان دیگه هفته های آخر بارداریشه.گل دخترش همین زودیا بدنیا میاد.میخوام بگم هیچ وقت ناامید نباش.شما که مشکلی نداری فقط باید بیخیال باشی.همین استرس خودش مانع بارداریه

خدایا شکرت بخاطر هدیه قشنگت.
سعی کن اروم باشی گلم.استرس خیلی تاثیر داره روی کیفیت تخمک...من یزد پیش دکتر افلاطونیان رفتم،راستش من ...

خاکستری جون هزینه داروهای پانکچر چقدر شد؟و اینکه روز چند تخمک کشی شدی یادت هست ؟

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
۷ماه نشده ینی میشه تاخداچی بخاد سپردم ب خدا ولی دیگ دکترنمیرم دکترابه حرفام اهمیت نمیدن ان شاءالله ...

عزیزم مام که مشکل داشتیم ، یک سال طول کشیده برای طبیعی.

تا یک سال بهش ناباروری نمیگن.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیزم منم شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد الان تهران که اومدیم میگن اشتباه کردن اصلا نباید عمل میکرد فور ...

دکتر همسر منم گفت اول یک بچه بیارین.حالا به هر روشی ، بعد برین عمل.

هنوزم بعد از ۵ سال همسرم نرفته عمل.هی تنبلی میکنه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
خیلی عالی بودی عزیزم  مهم کیفیت هست نه تعداد زیاد، تازه مال شما خیلی ایده آل هم هست ان شاالله ...

ممنونم دوست خوبم ،خداروشکر که سونو شما هم خوب بوده انشاالله که این مدت رو به خیرو خوشی سپری کنی 

عزیزم شما آندومترتون نامرتب هست،چون اشاره کردین بعضی جاها به 7 رسیده؟

یک هفته قبل از انتقال دکتر سونو کرده بود اینجوری بهم گفت.

وقتی کسی اندازه ا‌ت نیست، دست بـه اندازه ی خودت نزن...
2706