2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842717 بازدید | 670589 پست
انای عزیز دلم واس پستهات تنگ شده بود کوچولوها خوبن من که خبر ندارم از چیزی ولی امیدوارم هر جا هستین ...

سلام عزیزم.... 

ممنون به لطف دعاهای شش ما دوستان خوبیم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

27میترسم همینجوربگزره ونشه عاخه آرامش ندارم ک موقع اقدام استرسم میگیره ک میشه یانه🤦‍♀️

خب سنتم كمه عزيزم فعلا ٥ماه بدون ايترس اقدام كن ايشالا طبيعي ميشي🤲🏻🤲🏻🤲🏻

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
آنا جون دلم برات تنگ شده بود  فرشته های خوشگلت خوبن خودت خوبی دوست عزیز و مهربون. مشکل انشالله ...

سلام عزیزم.... 

منم دلتنگتون بودم.... 

شکر خوبیم.... 

مشکل حل نشده ولی باهاش کنار اومدیم.... 

فقط انشالله بزرگتر نشه.... 

منتظرم خاله بشم باز.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
عزیزم انشالله که جواب آمینوسنتزت خیالت رو راحت میکنه و بهت نوید در آغوش کشیدن سالم دردونت رو میده... ...

سلام آنای عزیز،انشالله که به حق همین روز ها مشکلتون حل میشه،عزیزم من ی مشکل دارم،میتونید راهنماییم کنید؟اینکه میگن اسپرم که از طریق انزال باشه کیفیت بالاتر نسبت به بیوپسی داره درسته؟واینکه اصلا ممکنه که با بیوپسی اسپرم بهتری به دست بیاد حالا چ از نظر تعداد چ مورفولوژی؟ 

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
سلام دوستان دکتر برام آزمایش ایمنی انعقادی نوشته بود که به لطف یکی از دستیار های گیج ‌ش انعقادی رو ن ...

دوست عزیز من جات بودم انعقادیا و هم میدادم.... 

مخصوصا که میگی فرصت نداری.... 

تازه شاید لازم باشه برا ایمنی پردنیزولون بگیری.... 

فقط قبل انعقادیا آسپرین رو شروع نکن.... 

برو بگو دکتر برات بنویسه انجام بده با خیال راحت‌تر جلو برو.... 

بچه ها قلوه خوردنش ضرر داره؟!😁

فکر کنم نخوری بهتره.... 

آخی الهی چی کشیده لووتیروکسین رو با یه قلپ آب بعدش سریع می خوابم😎😎😎 فکر کنم اون بنده خدا دیگه ا ...

نگران نباش عزیزم.... 

همه اینا میگذرن.... 

2740
یعنی حتی چهاردهمین روزم بی بی نزنم؟؟؟؟؟؟؟؟

نه گام نزننننن.... 

من بعد سونوی قلبم با استرس زدممممم.... 

خیلی خوب جواب دادین به سلامتی انشالله

ممنون عزیزم

من تا الان هیچ دارویی نخوردم تازه امروز امپول ها رو نوشته و از فردا باید بزنم

امید به خدا همه منتظران مامان بشن

سلام امروز منتظر جواب cvs بودم که اماده نبود عوضش یه استرس دیگه بهم وارد شد☹️ بعد ناهار رفتم دستشو ...

عزیزم به نظرم شب بذار بعد به دکتر فردا بگو شاید بگه چند روز دوتا بذاری بعد بکنی یکی.... 

سلام عزیزم. شرایطت خوبه....  انشالله همه برات جنین میشه....  حالا فعلا به تکرار فکر نکنم ...

ممنون انا جان اره‌‌ دکتر کفت واسه اقدام طبیعی و ای وی اف وضعیتم عالی هست اما برایpgd بیشتر از اینا تخمک میخوایم که جنین بیشتر داشته باشیم چون باید از نظر تالاسمی برسی بشن 

امید به خدا دیگه غیر خودش کسی و نداریم

حتما نگاه میکنم صفحه۶ رو ممنونم

عزیزم انشالله که جواب آمینوسنتزت خیالت رو راحت میکنه و بهت نوید در آغوش کشیدن سالم دردونت رو میده... ...

متشكرم ان شالله با دعاهاي شما دوستان. شما اطلاع نداريد چرا مايع دور جنين خون سياه داشته و چرا كم رنگ نيست؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

دوستان من فردا ميشه ١٣انتقالم 

الان چند هفتمه جنين هم بلاست بوده 🙏🏼

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
واقعا درک نمیکنم چرا بعضی دکترا انقد لج دارن.. ثمین جون من از روز انتقال هپارین میزدم.. صب و شب.. ...

آها پس هپارین رو سه ماه باید زد .به نظرت هپارین درد داشت یا آنوکسان؟

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706