2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865671 بازدید | 672358 پست
والا نمیدونم دکترم اعصاب خردکنه .همش میگه دیدی که بدون انوکسان +شدی .میگم نابغه +شدم درست ولی موندنش ...

واقعا درک نمیکنم چرا بعضی دکترا انقد لج دارن..

ثمین جون من از روز انتقال هپارین میزدم.. صب و شب..

بعد سماهگی هپارین تبدیل میشه به آنوکسان روزی یدونه.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
بسلامتی عزیزم خداروشکر ک همه چی خوب بوده..انشاءالله تهوعت هم ب مرور ازبین میره عزیزم جنسیتو.بهت نگف ...

مرسی عزیزم توکل به خدا

نه حتی پروب رو اونجا که نشون میده نبرد، خودمم خیلی اوکی نبودم نپرسیدم دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوستان كارايي كه واسه انتقال هست رو ميگم براتون روز دوم سيكل رفتم سونو بعد دكتر قرص رويال ژل و ...

خیر ببینی دوستم که انقدر کامل توضیح دادی ممنون

همه برای بار دوم سونو باید ۹ سیکل برن یا مورد به مورد فرق داره ؟؟؟؟؟؟

هنوز نشونش ندادم قبلی که 2 بود تو بهمنو گفت برو پیش جنتی بیا برات آی ِیو آی کنم که اینجوری گرفتار شد ...

اي يو اي نكن به نظرم  با موفولوژي ٢من كردم نشد ولي ايشالا واسه شما بشه 

به نظرم سريع برو ميكرو اگرم دوست داري يه بار iuiرو امتحان كن ايشالا مامان بشي 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
دقیقا!!!!!!  ادعاشون اینه میخواییم عوارض گریبانگیرتون نشه.....  16 بار عوارض جمسی نداشته ...

سلام عزیزم خوبی وچولوهات خوبن.انشالللله دعا میکنیم مشکلت هر چه زودتر حل شه.من که همیشه میگم خدا خیرت ب ه با تاپیکت😙😙😙😙🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
خیر ببینی انقدرکامل توضیح دادی ممنون دوستم 😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

فدات شم هر سوال دوست داشتي بپرس 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
سلام صبح بخير دوستان يك سوال دارم  خانم دكتر طررازي مگر ابن سينا  كار نميكنن؟ صبح زنگ زد ...

عزیزم... بیمارستان ابن سینا نه... مرکز سقط مکرر ابن سینا تو خیابون یخچال.

مطبشونم تو رسالت.

دکترم الان نیستن.شهریور میان از مسافرت.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عه آنوکسان بزنم یعنی؟بر چه حسابی میگی؟برا نوشتنش مشکلی نیست چه زیاده دوست پزشک .ولی من شنیده بودم او ...

والا من نشنیدم ولی انوکسا گروه در B تو بارداری هست با وزن مولکولی پایینتر

هپارین گروه C هست با وزن مولکولی بالاتر

رو این حساب میگم

حالا بازم میگردم و می پرسم بهت میگم 

اي يو اي نكن به نظرم  با موفولوژي ٢من كردم نشد ولي ايشالا واسه شما بشه  به نظرم سريع ...

میکرو چیه دیگ😭

روپست قبلیت اومدم جواب بدم چرانشد😭😭😭

خدایاشکرت که همسرخوبی نصیبم کردی🙏❤
سلام مامانای حال و آینده، من سزارینم افتاد 28 مرداد، برام دعا کنید، ان شاالله دامن همه ی منتظرا سبز ...

ای جووووووووونم😍💞💜❣💛💝

مباااارکت باشه مهربونم.... ان شاءالله زایمانت راحت راحت باشه برات😚😍😙😇

2706