2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817553 بازدید | 669011 پست
سلام آنا جون...چقد خوشحال شدم پیامتونو دیدم..واقعا دلتنگتونیم😍 میدونم خیلی سخته بخاطر کسی دیگه گرف ...

فدات عزیزم.... 

دلم به دعاهاتون قرصه.... 

پرنسست چطوره؟؟؟

انشالله شنگول و شاد و سلامته... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

دوستان كارايي كه واسه انتقال هست رو ميگم براتون

روز دوم سيكل رفتم سونو بعد دكتر قرص رويال ژل و اي و اسيد فوليك (از قبل ميخوردم ) و آسپرين و استراديول تجويز كرد مجددا ٩سيكل رفتم سونو كه ضخامتم ٨/٢بود و آمپول عضلاني پروژسترون هم تجويز كرد كه تا ٥روز بزنم بعد ١٥مرداد رفتم واسه انتقال

انتقالم با بيوشي بود فكر ميكنم ٥مين بيهوش بودم بعد كه بهوش اومدم تا يك ساعت خوابيدم بعدم گفتن برو دستشويي بلافاصله داروهامو دادن

روزي ٤تا استراديول ١دونه آسپرين رويال ژل و شياف يدونه و روزي دوتا آمپول پروژسترون و يدونه انوكساپارين

تا ٥روز خانومي ميومد خونمون آمپولمو ميزد از روز ٦ميرفتم بيرون ميزدم به جز درمانگاه جاي ديگه نرفتم

علائم كه هيچي نداشتم لك هم نداشتم فقط شب١١شياف رو گذاشتم پاهام تير ميكشيد همين

انشاالله همه منتظرا دامنشون سبز بشه

آهان ٣تا جنين بلاست و هيچينگ هم انجام دادن انتقال دادن 🥰😍😍😍😘😘😘

غذا هم يه روز ماهيچه آبپز ميكردم بعد فيله مرغ ماكاروني و سيب زميني هم زياد استفاده كردم 

هروز سالاد كاهو با روغن زيتون و سبزي  آب فراوان 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان امروز ان تی رفتم، خوب بود تو سونو، دیگه منتظر آزمایش ها هم هستیم، ان شاء الله قسمت همه م ...

خوب الهی شکر روی گل نینیتم دیدی.الهی همیشه صحیح و سالم باشه 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام دوستان امروز ان تی رفتم، خوب بود تو سونو، دیگه منتظر آزمایش ها هم هستیم، ان شاء الله قسمت همه م ...

بسلامتی عزیزم خداروشکر ک همه چی خوب بوده..انشاءالله تهوعت هم ب مرور ازبین میره عزیزم

جنسیتو.بهت نگفتن زینب جون؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
مرسی ک حواب دادی عزیزم‌، راستش fsh تو رنج نرمال آزماشگام زده بود تا ۲۰ ک مال من ۱۹.۹ بود، این بالاست ...

فولیکول های ریز زیر 10 میلی متر که تو سونو روز دوم یا سوم پری بدون دارو دیده میشه

توکل به خدا ان شاء الله نتیجه میگیری

آنا جونم بخدا هممون خیلی ناراحت شدیم از مشکلی ک براتون پیش اومده انشالله خیلی زود ختم ب خیر میشه.صد ...

عزیزم یه دنیا ممنون.... 

خدا دردونه تو رو هم حفظ کنه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2738

لیانا جون و پناه عزیزم خیلی ب دوتاتون تبریک میگم خیلی ذوق کردم براتون انشالله نی نیاتون سالم بیان بغلتون و انشالله قسمت همه منتظرا خصوصا منتظرای تاپیک آنا جون.زینب جون خدا رو شکر ک ان تی خوب بوده این تهوعا هم تموم میشه من ک تا هفته 16 داشتم ولی یهو تموم شد برا شمام چیزی نمونده انشالله ک تهوعت بهتر شه.درکت میکنم عزیزم سعی کن چیزایی ک معده رو تحریک میکنه نخوری

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
اگر سر خود قصد داری بزنی، انوکسا بزن 🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️یه دوست پزشک عمومی پیدا کنی حله😉😉😉 ان ش ...

عه آنوکسان بزنم یعنی؟بر چه حسابی میگی؟برا نوشتنش مشکلی نیست چه زیاده دوست پزشک .ولی من شنیده بودم اول هپارین میدن بعد +شدن انوکسان.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
سلام آنای مهربونم .خیلی خوشحالم به خونت برگشتی .این مدت دست دوستان درد نکنه در اینجا رو باز نگه داشت ...

عزیزم..... 

خدا فقط خودش میدونه چقدر برا مادر شدنت لحظه شماری میکنم..... 

ای خدااااااااااااااا، حالا یکی نیست بگه این خارجی ها برای نهایت سه تا منفی اینا رو گفتن نه 16 تا☹️☹️ ...

چه میدونم بخدا خودمم درمانده شدم.ازاد هم سرم رو نمیدن تا مهر دکتر نباشه من حاضرم ازاد بخرم حالا هرچقدرم باشه مهم نیست ولی نمیدن

برا ما ک گفتن تکرارکن من دو روز بعد تکرارم شد ۴ هزار 

باشه پس منم تكرار ميكنم مرررسي گلم 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
خداروشکر که ان تی خوب بود عزیزم.ان شاالله ازمایش هم عالیه.حدس زدم احتمالا حالت بد شده...کاش یه دکتر ...

آره حتما میرم، دارم از عذاب وجدان این همه دمیترون تزریقی کلافه میشم

یعنی این 6مین دکتر بود منو دید و مسخره بازی نکرد، قشنگ فهمید چی میگم، فقط این دلش سوخت برام

2706